stati natur tabletes n90

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Maisto papildas cholesterolio kiekiui palaikyti

Stati-natur tabletės N90

Kategorija:
Prekės kodas
17750
Gamintojas
Pharma Nord
31Pirkdami prekę dovanų gausite +31 lojalumo taškas

Maisto papildas Stati-natur Raudonųjų mielių ryžiai, 90 tablečių        

“Stati-natur” sudėtyje yra natūralus iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių išgaunamas komponentas – aktyvus junginys Monakolinas K, kuris leidžia palaikyti normalų cholesterolio kiekį kraujyje. Monakolinas K yra natūralus komponentas, kuris išgaunamas iš raudonųjų mielių ryžių, Tolimuosiuose Rytuose naudojamų kaip maisto žaliava. Monakolinas K yra ne sintetinis ir visiškai natūralus produktas, kuris Jūsų organizmui padeda išlaikyti cholesterolio pusiausvyrą.

Maisto papildo Stati-natur vartojimas

Gerti po 1 tabletę per parą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 10 mg monakolino K iš raudonosiomis mielėmis fermentuotų ryžių gaminių.

Stati-natur tabletės N90 vartojimas

Gerti po 1 tabletę per parą.

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą
Laba diena, nerandu, tikslesnių Stati-natur vartojimo rekomendacijų: prieš valgį, po valgio, užgerti, negerti, po miego prieš miegą?
Laba diena, nerandu, tikslesnių Stati-natur vartojimo rekomendacijų: prieš valgį, po valgio, užgerti, negerti, po miego prieš miegą? Negaliu vertinti preparato - dar nepradėjau naudoti

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.