prisijunk prie mūsų facebook Apie mus
x

Užsiregistravę gaukite geriausius pasiūlymus!

Užsiregistravę Mano vaistinėje ir užsisakę naujienlaiškį, gausite 33 lojalumo taškus, kuriais galima padengti dalį produktų vertės.

Rodyti daugiau
detalioji paieška

Skausmą, karščiavimą mažinantis vaistas

Saridon tabletės, N10

Prekės kodas
3517
Gamintojas
Roche
Vaisto grupė
Nereceptinis
Kaina 1,60
Įdėti į patinkančias Pranešti, kai kaina nukris
Pristatymo terminai ir kt.

Nemokamas pristatymas perkant už €20 Pristatymas per 1 - 3 d.d.

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

Saridon tabletės nuo skausmo ir karščiavimo, N10

Paracetamolis / propifenazonas / kofeinas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
- Jeigu per 7 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?
1. Kas yra Saridon ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Saridon
3. Kaip vartoti Saridon
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Saridon
6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Saridon ir kam jis vartojamas

Saridon yra skausmą malšinantis vaistas. Jis malšina skausmą ir mažina karščiavimą. Saridon vartojamas galvos, dantų, mėnesinių, sąnarių ir pooperaciniams skausmams malšinti, taip pat skausmui bei karščiavimui mažinti peršalus ir sergant į gripą panašiomis ligomis.
Saridon galima gerti ne ilgiau kaip vieną savaitę ir tik rekomenduojamomis dozėmis. Ilgiau ir didesnėmis dozėmis galima vartoti tik gydytojui leidus.

2. Kas žinotina prieš vartojant Saridon tabletes nuo skausmo

Saridon vartoti negalima:
- jeigu yra alergija veikliosioms medžiagoms arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
- jei yra alergija kitiems pirazolono dariniams (propifenazonui, fenazonui, aminofenazonui, metamizolui;
- jei yra alergija fenilbutazonui;
- jei sergate sunkia kepenų arba inkstų liga, arba įgimta mažakraujyste (hemolizine mažakraujyste).
- jaunesniems nei 12 metų amžiaus vaikams.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Saridon. Nevartokite didesnių Saridon dozių, negu nurodyta šiame pakuotės lapelyje. Kaip ir visų analgetikų, Saridon negalima reguliariai vartoti ilgą laiką be gydytojo priežiūros. Reikėtų nepamiršti, jog nuolat vartojant analgetikus galvos skausmams malšinti, skausmai gali pasidaryti lėtiniais. Vartojant Saridon arba kitus paracetamolio (acetaminofeno) turinčius analgetikus ilgą laiką, gali atsirasti inkstų pažeidimų arba net inkstų nepakankamumas.

Jei karščiavimas arba skausmas trunka ilgiau nei savaitę, reikia kreiptis į gydytoją. Jei sergate astma, lėtine sloga arba dilgėline, arba esate alergiškas kitiems analgetikams ar vaistams nuo reumato, nevartokite Saridon nepasitarę su gydytoju. Vartojant paracetamolio (acetaminofeno) arba propifenazono turinčius preparatus, aprašyti kvėpavimo sutrikimai ir kraujotakos sistemos reakcijos, dažniausiai atsirandančios polinkį turintiems asmenims.

Vaikams
Saridon tablečių negalima vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams.

Kiti vaistai ir Saridon
Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Saridon ir tam tikri kiti vaistai, veikdami Jūsų organizme, gali įtakoti vienas kito poveikį. Pasakykite gydytojui, jeigu vartojate:
- migdomųjų;
- vaistų nuo epilepsijos (pvz., fenobarbitalio, fenitoino ir karbamazepino);
- rifampicino - vaisto nuo bakterinių infekcijų;
- vaistų, skirtų kraujo krešėjimui mažinti (pvz., varfarino);
- zidovudino - priešvirusinio vaisto nuo ŽIV / AIDS;
- vaistų nuo alergijos;
- geriamųjų kontraceptikų.

Saridon vartojimas su alkoholiu
Nevartokite Saridon kartu su alkoholiu arba tuo atveju, jei turite su alkoholiu susijusių sveikatos sutrikimų.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

3. Kaip vartoti Saridon tabletes nuo skausmo ir karščiavimo

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į  gydytoją arba vaistininką. Vienkartinė dozė suaugusiems – 1–2 Saridon tabletės; 12–16 m. paaugliams – 1 Saridon tabletė. Prireikus galima išgerti iki trijų vienkartinių dozių per 24 valandas. Vaisto ilgiau kaip 7 dienas be gydytojo leidimo vartoti draudžiama. Gausiai užgerkite Saridon tabletes vandeniu arba kitu skysčiu. Vartokite šiame pakuotės lapelyje nurodytą arba gydytojo paskirtą vaisto dozę. Jei manote, kad vaisto poveikis pernelyg silpnas arba stiprus, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Ką daryti pavartojus per didelę Saridon dozę?
Jeigu Saridon išgėrėte daugiau negu rekomenduojama, nedelsiant kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Perdozavus paracetamolio, apsinuodijimas dažnai pasireiškia per 24–48 valandas (kartais gali vėliau). Atrodo, jog apsinuodijimas dažniau pasireiškia išgėrus alkoholio.

Pamiršus pavartoti Saridon
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.

4. Galimas šalutinis Saridon tablečių poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Kartais vartojant Saridon atsiranda alerginių reakcijų – odos bėrimas, dilgėlinė. Labai retais atvejais nustatytos sunkios odos reakcijos. Labai retai galimi kvėpavimo sutrikimai arba kraujotakos sistemos reakcijos, dažniausiai atsirandančios polinkį turintiems asmenims (žr. minėtas atsargumo priemones). Jei pastebėsite tokį poveikį, daugiau nevartokite Saridon ir kuo greičiau kreipkitės į gydytoją.


Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti Saridon tabletes nuo skausmo

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Saridon laikyti ne aukštesnėje kaip 30°C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės. Ant  dėžutės po „Tinka iki“ ir lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima.Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Saridon pakuotės turinys ir kita informacija

Saridon tablečių sudėtis
- Veikliosios Saridon medžiagos yra paracetamolis, propifenazonas ir kofeinas. Vienoje tabletėje yra 250 mg paracetamolio, 150 mg propifenazono ir 50 mg kofeino.
- Pagalbinės Saridon medžiagos yra: mikrokristalinė celiuliozė, hipromeliozė, formaldehido kazeinas, kukurūzų krakmolas, talkas, magnio stearatas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas.

Saridon išvaizda ir kiekis pakuotėje
Saridon yra baltos, apvalios, abipusiai plokščios, nuožulniais kraštais tabletės. Tablečių vienoje pusėje yra įspaudas su užrašu „Saridon“, o kitoje – vagelė laužimui. Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, kad būtų lengviau nuryti, bet ne jai padalyti į lygias dozes. Preparatas tiekiamas lizdinėmis plokštelėmis. Vienoje lizdinėje plokštelėje yra 10 Saridon tablečių. Kartono dėžutėje yra 1 lizdinė plokštelė.

Saridon rinkodaros teisės turėtojas

UAB Bayer
Sporto 18
LT- 09238, Vilnius
Lietuva

Saridon tablečių gamintojas

Delpharm Gaillard
33, rue de l‘Industrie
F-74240 Gaillard
Prancūzija

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-06-03
Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklapyje http://www.vvkt.lt/

Saridon tabletės, N10 vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Vienkartinė dozė suaugusiems – 1–2 Saridon tabletės; 12–16 m. paaugliams – 1 Saridon tabletė. Prireikus galima išgerti iki trijų vienkartinių dozių per 24 valandas. Vaisto ilgiau kaip 7 dienas be gydytojo leidimo vartoti draudžiama. Gausiai užgerkite Saridon tabletes vandeniu arba kitu skysčiu. Vartokite šiame pakuotės lapelyje nurodytą arba gydytojo paskirtą vaisto dozę. Jei manote, kad vaisto poveikis pernelyg silpnas arba stiprus, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Jūsų atsiliepimai apie "Saridon tabletės, N10" produktą

atgal Informacinis lapelis
Saridon tabletės, N10
Saridon tabletės, N10

Saridon tabletės nuo skausmo ir karščiavimo, N10

Paracetamolis / propifenazonas / kofeinas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jis šiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
- Jeigu per 7 dienas Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?
1. Kas yra Saridon ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Saridon
3. Kaip vartoti Saridon
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Saridon
6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra Saridon ir kam jis vartojamas

Saridon yra skausmą malšinantis vaistas. Jis malšina skausmą ir mažina karščiavimą. Saridon vartojamas galvos, dantų, mėnesinių, sąnarių ir pooperaciniams skausmams malšinti, taip pat skausmui bei karščiavimui mažinti peršalus ir sergant į gripą panašiomis ligomis.
Saridon galima gerti ne ilgiau kaip vieną savaitę ir tik rekomenduojamomis dozėmis. Ilgiau ir didesnėmis dozėmis galima vartoti tik gydytojui leidus.

2. Kas žinotina prieš vartojant Saridon tabletes nuo skausmo

Saridon vartoti negalima:
- jeigu yra alergija veikliosioms medžiagoms arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai (jos išvardytos 6 skyriuje);
- jei yra alergija kitiems pirazolono dariniams (propifenazonui, fenazonui, aminofenazonui, metamizolui;
- jei yra alergija fenilbutazonui;
- jei sergate sunkia kepenų arba inkstų liga, arba įgimta mažakraujyste (hemolizine mažakraujyste).
- jaunesniems nei 12 metų amžiaus vaikams.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Saridon. Nevartokite didesnių Saridon dozių, negu nurodyta šiame pakuotės lapelyje. Kaip ir visų analgetikų, Saridon negalima reguliariai vartoti ilgą laiką be gydytojo priežiūros. Reikėtų nepamiršti, jog nuolat vartojant analgetikus galvos skausmams malšinti, skausmai gali pasidaryti lėtiniais. Vartojant Saridon arba kitus paracetamolio (acetaminofeno) turinčius analgetikus ilgą laiką, gali atsirasti inkstų pažeidimų arba net inkstų nepakankamumas.

Jei karščiavimas arba skausmas trunka ilgiau nei savaitę, reikia kreiptis į gydytoją. Jei sergate astma, lėtine sloga arba dilgėline, arba esate alergiškas kitiems analgetikams ar vaistams nuo reumato, nevartokite Saridon nepasitarę su gydytoju. Vartojant paracetamolio (acetaminofeno) arba propifenazono turinčius preparatus, aprašyti kvėpavimo sutrikimai ir kraujotakos sistemos reakcijos, dažniausiai atsirandančios polinkį turintiems asmenims.

Vaikams
Saridon tablečių negalima vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams.

Kiti vaistai ir Saridon
Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Saridon ir tam tikri kiti vaistai, veikdami Jūsų organizme, gali įtakoti vienas kito poveikį. Pasakykite gydytojui, jeigu vartojate:
- migdomųjų;
- vaistų nuo epilepsijos (pvz., fenobarbitalio, fenitoino ir karbamazepino);
- rifampicino - vaisto nuo bakterinių infekcijų;
- vaistų, skirtų kraujo krešėjimui mažinti (pvz., varfarino);
- zidovudino - priešvirusinio vaisto nuo ŽIV / AIDS;
- vaistų nuo alergijos;
- geriamųjų kontraceptikų.

Saridon vartojimas su alkoholiu
Nevartokite Saridon kartu su alkoholiu arba tuo atveju, jei turite su alkoholiu susijusių sveikatos sutrikimų.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

3. Kaip vartoti Saridon tabletes nuo skausmo ir karščiavimo

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į  gydytoją arba vaistininką. Vienkartinė dozė suaugusiems – 1–2 Saridon tabletės; 12–16 m. paaugliams – 1 Saridon tabletė. Prireikus galima išgerti iki trijų vienkartinių dozių per 24 valandas. Vaisto ilgiau kaip 7 dienas be gydytojo leidimo vartoti draudžiama. Gausiai užgerkite Saridon tabletes vandeniu arba kitu skysčiu. Vartokite šiame pakuotės lapelyje nurodytą arba gydytojo paskirtą vaisto dozę. Jei manote, kad vaisto poveikis pernelyg silpnas arba stiprus, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Ką daryti pavartojus per didelę Saridon dozę?
Jeigu Saridon išgėrėte daugiau negu rekomenduojama, nedelsiant kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Perdozavus paracetamolio, apsinuodijimas dažnai pasireiškia per 24–48 valandas (kartais gali vėliau). Atrodo, jog apsinuodijimas dažniau pasireiškia išgėrus alkoholio.

Pamiršus pavartoti Saridon
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą tabletę.

4. Galimas šalutinis Saridon tablečių poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Kartais vartojant Saridon atsiranda alerginių reakcijų – odos bėrimas, dilgėlinė. Labai retais atvejais nustatytos sunkios odos reakcijos. Labai retai galimi kvėpavimo sutrikimai arba kraujotakos sistemos reakcijos, dažniausiai atsirandančios polinkį turintiems asmenims (žr. minėtas atsargumo priemones). Jei pastebėsite tokį poveikį, daugiau nevartokite Saridon ir kuo greičiau kreipkitės į gydytoją.


Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti tiesiogiai, užpildę interneto svetainėje www.vvkt.lt esančią formą, paštu Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Žirmūnų g. 139A, LT 09120 Vilnius, tel: 8 800 73568, faksu 8 800 20131 arba el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt. Pranešdami apie šalutinį poveikį galite mums padėti gauti daugiau informacijos apie šio vaisto saugumą.

5. Kaip laikyti Saridon tabletes nuo skausmo

Šį vaistą laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Saridon laikyti ne aukštesnėje kaip 30°C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės. Ant  dėžutės po „Tinka iki“ ir lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima.Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Saridon pakuotės turinys ir kita informacija

Saridon tablečių sudėtis
- Veikliosios Saridon medžiagos yra paracetamolis, propifenazonas ir kofeinas. Vienoje tabletėje yra 250 mg paracetamolio, 150 mg propifenazono ir 50 mg kofeino.
- Pagalbinės Saridon medžiagos yra: mikrokristalinė celiuliozė, hipromeliozė, formaldehido kazeinas, kukurūzų krakmolas, talkas, magnio stearatas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas.

Saridon išvaizda ir kiekis pakuotėje
Saridon yra baltos, apvalios, abipusiai plokščios, nuožulniais kraštais tabletės. Tablečių vienoje pusėje yra įspaudas su užrašu „Saridon“, o kitoje – vagelė laužimui. Vagelė skirta tik tabletei perlaužti, kad būtų lengviau nuryti, bet ne jai padalyti į lygias dozes. Preparatas tiekiamas lizdinėmis plokštelėmis. Vienoje lizdinėje plokštelėje yra 10 Saridon tablečių. Kartono dėžutėje yra 1 lizdinė plokštelė.

Saridon rinkodaros teisės turėtojas

UAB Bayer
Sporto 18
LT- 09238, Vilnius
Lietuva

Saridon tablečių gamintojas

Delpharm Gaillard
33, rue de l‘Industrie
F-74240 Gaillard
Prancūzija

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2015-06-03
Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklapyje http://www.vvkt.lt/

atgal Vartojimas
Saridon tabletės, N10
Saridon tabletės, N10

Saridon tabletės, N10 vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Vienkartinė dozė suaugusiems – 1–2 Saridon tabletės; 12–16 m. paaugliams – 1 Saridon tabletė. Prireikus galima išgerti iki trijų vienkartinių dozių per 24 valandas. Vaisto ilgiau kaip 7 dienas be gydytojo leidimo vartoti draudžiama. Gausiai užgerkite Saridon tabletes vandeniu arba kitu skysčiu. Vartokite šiame pakuotės lapelyje nurodytą arba gydytojo paskirtą vaisto dozę. Jei manote, kad vaisto poveikis pernelyg silpnas arba stiprus, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.
atgal Atsiliepimai
Saridon tabletės, N10
Saridon tabletės, N10
Rašyti atsiliepimą
Gal ieškote...?
VVKT.lt logotipas