nagu iaug

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Nagų priežiūros priemonė

Scholl priemonė nuo kojų nagų įaugimo

Kategorija:
Prekės kodas
99888
Gamintojas
Reckitt Benckiser Healthcare
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
33Pirkdami prekę dovanų gausite +33 lojalumo taškai

Priemonė nuo kojų nagų įaugimo "Scholl"

Sąsagos ir purškalas. Vėsina ir suteikia palengvėjimą. Išlaisvina nuo skausmo ir padeda nagui augti tiesiai. Veiksmingumas patvirtintas kliniškai. IIa klasės medicinos prietaisas, skirtas sąlyčiui su oda.

Kas tai - įaugantys kojų nagai? Dažniausiai įauga didžiųjų kojos pirštų nagai. Įaugantis nagas spaudžia odą ir kelia diskomfortą, nors oda dar nėra pažeista. Negydant toks nagas gali įaugti į minkštuosius audinius ir kelti aštrų skausmą.

Kuo ypatinga priemonė nuo kojų nagų įaugimo "Scholl"? Ši priemonė pasižymi unikaliu dvejopu poveikiu: puoselėja įaugančius nagus ir greitai pašalina jų sukeltą diskomfortą. Aerozolinis purškalas vėsina ir suteikia palengvėjimą. Nagą stabilizuojanti sąsaga užtikrina tiesų jo augimą, padeda išvengti skausmo ir diskomforto.

Ar šis produktas man tinka? TAIP, jei stebimi odos ir nago spaudimo požymiai: diskomfortas, odos patinimas ir paraudimas nago spaudimo vietoje. NE, jei stebimi požymiai, pasireiškiantys nagui pažeidus odą: aštrus skausmas, intensyvus uždegimas, patinimas ir paraudimas, kraujavimas, infekcijos požymiai, pvz., pūliai ar išskyros.

Sukurta ir įvertinta konsultuojantis su pėdų priežiūros specialistais. Naudojant galima avėti batus, mūvėti kojines ir pėdkelnes. Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite pakuotės lapelį, kuriame pateikti išsamūs naudojimo nurodymai ir atsargumo priemonės. Jei sergate diabetu, prieš naudodami priemonę PASITARKITE su sveikatos priežiūros specialistu, ar jūsų pėdoms nereikia specialios priežiūros.

Priemonės nuo kojų nagų įaugimo "Scholl" pakuotė

Pakuotėje: vėsinamasis aerozolinis purškalas, 22 ml (1) ; nagų klijai, 8 g (2); 10 kojų nagų stabilizavimo sąsagų (3). Rinkinyje nėra, tačiau būtina turėti nagų lako valiklį.

ĮSPĖJIMAI!

  • Vėsinamasis aerozolinis purškalas, 22 ml  (pažymėta Nr. 1). Ypač degus aerozolis. Slėginė talpykla. Kaitinama gali sprogti. Nelaikyti aukštesnėje kaip 50 °C temperatūroje.
  • Nagų klijai, 8 g (pažymėta Nr. 2). Cianakrilatas. Pavojinga. Staigiai suklijuoja odą ir akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Neįkvėpti garų. Vengti patekimo ant odos ir į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją.
  • Kojų nagų stabilizavimo sąsagos, 10 vnt. (pažymėta Nr. 3). Sudėtyje yra smulkių dalių - pavojus užspringti.

 

 

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau