nailner repair 4ml n1
nailner repair piestukas nuo nagu grybelio 4 ml n1

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Preparatas nuo karpų, grybelio, nuospaudų

Nailner Repair pieštukas nuo nagų grybelio, 4 ml, N1

Kategorija:
Prekės kodas
2762
Gamintojas
YouMedical
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
32Pirkdami prekę dovanų gausite +32 lojalumo taškai

Nailner Repair pieštukas nuo nagų grybelio, 4 ml

Nailner Repair – paprastas būdas efektyviai kovoti su nagų grybeliu. Nailner Repair, sudėtyje yra medžiagų, galinčių pakeisti nago aplinką, kuri bus nepalanki nagų grybeliui. Tai saugi priemonė nagų grybeliui gydyti, o dėl patogaus pieštukinio aplikatoriaus ja paprasta naudotis. Dėl patentuotos pernašos sistemos Nailner Repair formulė greitai įsigeria į nagą ir efektyviai kovoja su grybeline infekcija. Reguliariai naudojant nagai atrodys gražiau. Nailner Repair efektyvumas yra įrodytas klinikiniais bandymais.

  • Nagų grybelio gydymas - prisotindamas nago keratino sluoksnį ir sumažindamas užkrėsto nago pH, NAILNER sukuria grybeliui nepalankią terpę ir kartu gydo onichomikozę.
  • Neleidžia atsirasti nagų grybeliui - naudojant kasdien, išvengiama nagų grybelio infekcijos.
  • Atlikti klinikiniai tyrimai ir nustatyta, kad: naudojamas 12 savaičių, NAILNER užtikrina 95 % efektyvumą šalinant nagų grybelio infekciją; pagerėjimas matomas jau po 2 gydymo savaičių.

Nailner Repair pieštuko naudojimas

Nailner Repair pieštuką naudokite du kartus per dieną, ryte ir vakare, maždaug 3–4 savaites. Po 3–4 savaičių galima pieštuko naudojimo skaičių sumažinti iki vieno karto per dieną. Reguliariai naudojant nagai atrodys gražiau. Pieštuką reikėtų nuolatos naudoti, kol pilnai užaugs naujas nagas (rankų nagams – 6–8 mėn., o kojų – 8–12 mėn.).

Nailner Repair pieštuko nuo nagų grybelio tirpalas turi padengti visą pažeisto nago paviršių, įskaitant apatinę išorinio nago kraštelio dalį. Leiskite tirpalui įsigerti 1–2 minutes ir tik paskui maukitės kojinę ar aukitės batą. Galima naudoti tiek rankų, tiek kojų nagams. Prieš naudojimą nuvalykite nagų laką. Nailner Repair pieštuko užteks maždaug 300 kartų.

Įspėjimas: Nailner Repair pieštukas skirtas tik išoriniam naudojimui. Saugoti nuo vaikų. Saugokitės, kad tirpalas nepatektų į akis ir nesiliestų su gleivine.
Pastebėję alerginę reakciją ar sudirginimą, toliau nenaudokite. Pieštuką nuo nagų grybelio laikyti kambario temperatūroje.

Onichomikozė – kojų arba rankų pirštų nagų grybelis, ardantis nago keratiną. Tai dažniausiai pasitaikantis nagų susirgimas, labiau pažeidžiantis kojų pirštų nagus nei rankų. Manoma, jog 15–20 proc. 40–60 metų žmonių gali sirgti onichomikoze. Grybelis pakliūna į nagą pro mikroskopinius nago paviršiaus įtrūkimus ir pradeda daugintis nago viduje. Susirgimo rizika didėja didėjant žmogaus amžiui. Taip atsitinka todėl, kad dėl amžiaus mūsų nagai praranda lankstumą, jie lengviau ir dažniau įtrunka.

Nailner Repair pieštuko gamintojas

Trimb Healthcare,
Amterdam,
Holandia

Platintojas:
UAB “FD Group”
Dariaus ir Girėno g. 42A-302/1,
Vilnius

 

Nailner Repair pieštukas nuo nagų grybelio, 4 ml, N1 vartojimas

Nailner Repair pieštuką naudokite du kartus per dieną, ryte ir vakare, maždaug 3–4 savaites. Po 3–4 savaičių galima tirpalo naudojimo skaičių sumažinti iki vieno karto per dieną. Reguliariai naudojant nagai atrodys gražiau. Tirpalą reikėtų nuolatos naudoti, kol pilnai užaugs naujas nagas (rankų nagams – 6–8 mėn., o kojų – 8–12 mėn.). Nailner Repair pieštuko nuo nagų grybelio tirpalas turi padengti visą pažeisto nago paviršių, įskaitant apatinę išorinio nago kraštelio dalį. Leiskite tirpalui įsigerti 1–2 minutes ir tik paskui maukitės kojinę ar aukitės batą. Galima naudoti tiek rankų, tiek kojų nagams. Prieš naudojimą nuvalykite nagų laką. Nailner Repair pieštuko užteks maždaug 300 kartų.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau