prisijunk prie mūsų facebook Apie mus Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!
x

Užsiregistravę gaukite geriausius pasiūlymus!

Užsiregistravę Mano vaistinėje ir užsisakę naujienlaiškį, gausite 33 lojalumo taškus, kuriais galima padengti dalį produktų vertės.

Rodyti daugiau
x
sunkv 1

Nemokamas pristatymas, perkant už € 20

Perkant už 20 eurų ir daugiau, pristatysime užsakymą į Jūsų namus – nemokamai!

Rodyti daugiau
detalioji paieška

Maisto papildas virškinimui

Simetigast Twist Off nusukamosios kapsulės, N30

Gamintojas
Polpharma S.A. (LT)
Kaina 3,18
Klauskite Įdėti į patinkančias Pranešti, kai kaina nukris
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Klauskite“, kad pasiteirautumėte apie produktą ir mes su malonumu Jums atsakysime, kada jis vėl bus prekyboje.
Pristatymo terminai ir kt.

Nemokamas pristatymas perkant už €20 ir daugiau

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

Simetigast Twist Off 20 mg geriamoji suspensija virškinimui nusukamosiose kapsulėse, N30

Vienoje nusukamojoje kapsulėje yra 20 mg simetikono, medicinos prietaisas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti medicinos prietaisą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. Jeigu Jūsų savijauta nepagerėjo arba pablogėjo, Jūs turite kreiptis į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?
1. Kas yra medicinos prietaisas Simetigast twist-off ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant medicinos prietaisą Simetigast twist-off
3. Kaip vartoti medicinos prietaisą Simetigast twist-off
4. Galimi šalutiniai poveikiai
5. Kaip laikyti medicinos prietaisą Simetigast twist-off
6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra medicinos prietaisas Simetigast twist-off ir kam jis vartojamas

Medicinos prietaiso Simetigast Twist Off sudėtyje esantis simetikonas veiksmingai sumažina žarnyne susidarančių dujų burbuliukų sienelių paviršiaus įtempimą, tuo palengvindamas jų susiliejimą ir skilimą. Tai pagerina dujų išsiskyrimą ir sumažina skausmą sukeliantį įtempimą žarnyne. Išgertas simetikonas nėra absorbuojamas iš virškinamojo trakto ir visiškai nepakitusia forma pašalinamas su išmatomis. Medicinos prietaisas Simetigast twist-off yra skirtas kūdikiams nuo 28-os gyvenimo dienos ir vaikams iki 12 metų, siekiant sumažinti tokius simptomus, kaip diegliai, dujų kaupimasis, pilvo pūtimas, raugėjimas ir nevirškinimas dėl dujų kaupimosi virškinamajame trakte. Simetigast Twist Off medicinos prietaisas padeda parengiant kūdikius nuo 28-os gyvenimo dienos ir vaikus iki 12 metų diagnostiniams pilvo ertmės tyrimams, pavyzdžiui, rentgeno ar ultragarsiniam tyrimui, gastroskopijai ir duodenoskopijai.

2. Kas žinotina prieš vartojant medicinos prietaisą Simetigast twist-off

Medicinos prietaiso Simetigast Forte vartoti negalima:
· jeigu yra padidėjęs jautrumas simetikonui arba kitai sudedamajai medžiagai
· jeigu yra žinoma ar įtariama apie virškinamojo trakto perforaciją ar obstrukciją
· naujagimiams ir kūdikiams iki 28-os gyvenimo dienos.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės:
Asmenims, vartojantiems preparatą, negalima gerti gazuotų gėrimų.
Duomenų apie sąveiką su kitais vaistais tikslinėjė amžiaus grupėje nėra.
Jei, vartojant vaikui, pilvo srities simptomai užsitęsia arba tampa nepaaiškinamais, Jūs visada turite pasitarti su gydytoju. Šį medicinos prietaisą gali vartoti žmonės, sergantys diabetu, nes jo sudėtyje nėra cukraus.

3. Kaip vartoti medicinos prietaisą Simetigast twist-off

Kaip vartoti:
Norėdami atidaryti nusukamąją kapsulę, suspauskite kapsulės galiuką, kelis kartus jį pasukite ir nulaužkite. Tolygiai išspauskite kapsulės turinį į šaukštą arba tiesiai kūdikiui į burną. Nusukamosios kapsulės turinį galima sumaišyti su nedideliu kiekiu pieno ir suvalgydinti prieš maitinimą.

Būkite atsargūs, kad kapsulė neįkristų kūdikiui į burną (rizika užspringti) ir kapsulę suspauskite švelniai, kad išvengtumėte staigaus skysčio šliūkštelėjimo. Kapsulės turinį reikia suvartoti iš karto po atidarymo.

arba

Vartojimas
Siekiant palengvinti tokius simptomus, kaip diegliai, dujų kaupimasis, pilvo pūtimas, raugėjimas ir nevirškinimas dėl dujų kaupimosi virškinamajame trakte.

Kūdikiams (nuo 28-os gyvenimo dienos) ir vaikams iki 2 metų
Vienos nusukamosios kapsulės turinys (20 mg simetikono) prieš, per ar po kiekvieno valgio. Nevartokite daugiau kaip 6 nusukamųjų kapsulių (atitinkančio 120 mg simetikono).

Vaikams nuo 2 iki 12 metų
Dviejų nusukamųjų kapsulių turinys (40 mg simetikono) prieš, per ar po kiekvieno valgio. Nevartokite daugiau kaip 12 nusukamųjų kapsulių.(atitinkančio 240 mg simetikono). Gydytojo nurodymu dozė gali būti koreguojama.

Ruošiant diagnostiniams tyrimams:
Dieną prieš tyrimų atlikimą turi būti vartojamos šios dozės:
kūdikiams (nuo 28-os gyvenimo dienos ir vaikams iki 2 metų) – 1 Simetigast Twist Off kapsulės turinys (20 mg simetikono) 2 kartus per dieną. Vaikams ir paaugliams nuo 2 iki 12 metų – 2 Simetigast Twist Off kapsulių turinys (40 mg simetikono) 2 kartus per dieną.

Tyrimų atlikimo dienos rytą,nevalgius, turi būti vartojamos tokios dozės:
Kūdikiams (nuo 28-os gyvenimo dienos ir vaikams iki 2 metų) – 1 Simetigast Twist Off kapsulės turinys (20 mg simetikono). Vaikams nuo 2 iki 12 metų – 2 Simetigast Twist Off kapsulių turinys (40 mg simetikono).

Vartojimo trukmė
Medicinos prietaiso Simetigast twist-off vartojimo trukmė priklauso nuo simptomų pasireiškimo trukmės. Nepasikonsultavus su gydytoju šis medicinos prietaisas gali būti vartojamas 4 savaites. Medicinos prietaisas gali būti vartojamas ir ilgesnį laiką, tačiau tik pasikonsultavus su gydytoju.

Jeigu Jūs pavartojote per didelę medicinos prietaiso Simetigast twist-off dozę
Nevartokite didesnės dozės už rekomenduojamą. Perdozavimo ar apsinuodijimo simetikonu atvejų nežinoma.

Pamiršus pavartoti medicinos prietaiso Simetigast twist-off
Praleista preparato dozė neturi reikšmingos įtakos gydymo kursui. Tęskite gydymą pagal tą patį dozavimo režimą. Nevartokite dvigubos dozės, norėdami kompensuoti praleistą dozę.

4. Galimi šalutiniai Simetigast Twist Off kapsulių poveikiai

Šalutinių simetikono poveikių nėra žinoma. Atsižvelgiant į tai, kad preparatas yra skirtas vartoti kūdikiams nuo 28-os gyvenimo dienos, preparatas neturėtų būti vartojamas kartu su kitais vaistais, nepasitarus su gydytoju.
Praneškite gamintojui, jeigu atsirastų alerginių reakcijų simptomų ar kitų šalutinių poveikių.

5. Kaip laikyti medicinos prietaisą Simetigast twist-off

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Laikyti sausoje, vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės, šio medicinos prietaiso vartoti negalima.

6. Simetigast Twist Off pakuotės turinys ir kita informacija

Medicinos prietaiso Simetigast twist-off sudėtis
1 nusukamojoje kapsulėje yra 20 mg simetikono. Pagalbinės medicinos prietaiso medžiagos: vidutinio ilgio grandinės trigliceridai sočiosios riebalų rūgštys, koloidinis bevandenis silicio dioksidas (E 551), želatina, glicerolis 85%, titano dioksidas (E 171) ir išgrynintas vanduo.

Medicinos prietaiso Simetigast twist-off išvaizda ir pakuotės turinys
Suspensija nusukamosiose kapsulėse.

Pakuotėje yra 30 nusukamųjų kapsulių.
CE 1434

Simetigast Twist Off kapsulių gamintojas

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA SA
ul. Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański

Informacija apie produktą Simetigast Twist Off 

Polpharma Biuro Handlowe
ul. Bobrowiecka 6
00-728 Warszawa, Lenkija
Tel. +48 22 364 61 00
Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą buvo peržiūrėtas 2014-02-06

Simetigast Twist Off nusukamosios kapsulės, N30 vartojimas

Norėdami atidaryti nusukamąją kapsulę, suspauskite kapsulės galiuką, kelis kartus jį pasukite ir nulaužkite. Tolygiai išspauskite kapsulės turinį į šaukštą arba tiesiai kūdikiui į burną. Nusukamosios kapsulės turinį galima sumaišyti su nedideliu kiekiu pieno ir suvalgydinti prieš maitinimą. Būkite atsargūs, kad kapsulė neįkristų kūdikiui į burną (rizika užspringti) ir kapsulę suspauskite švelniai, kad išvengtumėte staigaus skysčio šliūkštelėjimo. Kapsulės turinį reikia suvartoti iš karto po atidarymo. arba Siekiant palengvinti tokius simptomus, kaip diegliai, dujų kaupimasis, pilvo pūtimas, raugėjimas ir nevirškinimas dėl dujų kaupimosi virškinamajame trakte. Kūdikiams (nuo 28-os gyvenimo dienos) ir vaikams iki 2 metų: vienos nusukamosios kapsulės turinys (20 mg simetikono) prieš, per ar po kiekvieno valgio. Nevartokite daugiau kaip 6 nusukamųjų kapsulių (atitinkančio 120 mg simetikono). Vaikams nuo 2 iki 12 metų: dviejų nusukamųjų kapsulių turinys (40 mg simetikono) prieš, per ar po kiekvieno valgio. Nevartokite daugiau kaip 12 nusukamųjų kapsulių.(atitinkančio 240 mg simetikono). Gydytojo nurodymu dozė gali būti koreguojama. Ruošiant diagnostiniams tyrimams: dieną prieš tyrimų atlikimą turi būti vartojamos šios dozės: kūdikiams (nuo 28-os gyvenimo dienos ir vaikams iki 2 metų) – 1 Simetigast Twist Off kapsulės turinys (20 mg simetikono) 2 kartus per dieną. Vaikams ir paaugliams nuo 2 iki 12 metų – 2 Simetigast Twist Off kapsulių turinys (40 mg simetikono) 2 kartus per dieną. Tyrimų atlikimo dienos rytą,nevalgius, turi būti vartojamos tokios dozės: kūdikiams (nuo 28-os gyvenimo dienos ir vaikams iki 2 metų) – 1 Simetigast Twist Off kapsulės turinys (20 mg simetikono). Vaikams nuo 2 iki 12 metų – 2 Simetigast Twist Off kapsulių turinys (40 mg simetikono).

Jūsų atsiliepimai apie "Simetigast Twist Off nusukamosios kapsulės, N30" produktą

atgal Informacinis lapelis
Simetigast Twist Off nusukamosios kapsulės, N30
Simetigast Twist Off nusukamosios kapsulės, N30

Simetigast Twist Off 20 mg geriamoji suspensija virškinimui nusukamosiose kapsulėse, N30

Vienoje nusukamojoje kapsulėje yra 20 mg simetikono, medicinos prietaisas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti medicinos prietaisą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. Jeigu Jūsų savijauta nepagerėjo arba pablogėjo, Jūs turite kreiptis į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?
1. Kas yra medicinos prietaisas Simetigast twist-off ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant medicinos prietaisą Simetigast twist-off
3. Kaip vartoti medicinos prietaisą Simetigast twist-off
4. Galimi šalutiniai poveikiai
5. Kaip laikyti medicinos prietaisą Simetigast twist-off
6. Pakuotės turinys ir kita informacija

1. Kas yra medicinos prietaisas Simetigast twist-off ir kam jis vartojamas

Medicinos prietaiso Simetigast Twist Off sudėtyje esantis simetikonas veiksmingai sumažina žarnyne susidarančių dujų burbuliukų sienelių paviršiaus įtempimą, tuo palengvindamas jų susiliejimą ir skilimą. Tai pagerina dujų išsiskyrimą ir sumažina skausmą sukeliantį įtempimą žarnyne. Išgertas simetikonas nėra absorbuojamas iš virškinamojo trakto ir visiškai nepakitusia forma pašalinamas su išmatomis. Medicinos prietaisas Simetigast twist-off yra skirtas kūdikiams nuo 28-os gyvenimo dienos ir vaikams iki 12 metų, siekiant sumažinti tokius simptomus, kaip diegliai, dujų kaupimasis, pilvo pūtimas, raugėjimas ir nevirškinimas dėl dujų kaupimosi virškinamajame trakte. Simetigast Twist Off medicinos prietaisas padeda parengiant kūdikius nuo 28-os gyvenimo dienos ir vaikus iki 12 metų diagnostiniams pilvo ertmės tyrimams, pavyzdžiui, rentgeno ar ultragarsiniam tyrimui, gastroskopijai ir duodenoskopijai.

2. Kas žinotina prieš vartojant medicinos prietaisą Simetigast twist-off

Medicinos prietaiso Simetigast Forte vartoti negalima:
· jeigu yra padidėjęs jautrumas simetikonui arba kitai sudedamajai medžiagai
· jeigu yra žinoma ar įtariama apie virškinamojo trakto perforaciją ar obstrukciją
· naujagimiams ir kūdikiams iki 28-os gyvenimo dienos.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės:
Asmenims, vartojantiems preparatą, negalima gerti gazuotų gėrimų.
Duomenų apie sąveiką su kitais vaistais tikslinėjė amžiaus grupėje nėra.
Jei, vartojant vaikui, pilvo srities simptomai užsitęsia arba tampa nepaaiškinamais, Jūs visada turite pasitarti su gydytoju. Šį medicinos prietaisą gali vartoti žmonės, sergantys diabetu, nes jo sudėtyje nėra cukraus.

3. Kaip vartoti medicinos prietaisą Simetigast twist-off

Kaip vartoti:
Norėdami atidaryti nusukamąją kapsulę, suspauskite kapsulės galiuką, kelis kartus jį pasukite ir nulaužkite. Tolygiai išspauskite kapsulės turinį į šaukštą arba tiesiai kūdikiui į burną. Nusukamosios kapsulės turinį galima sumaišyti su nedideliu kiekiu pieno ir suvalgydinti prieš maitinimą.

Būkite atsargūs, kad kapsulė neįkristų kūdikiui į burną (rizika užspringti) ir kapsulę suspauskite švelniai, kad išvengtumėte staigaus skysčio šliūkštelėjimo. Kapsulės turinį reikia suvartoti iš karto po atidarymo.

arba

Vartojimas
Siekiant palengvinti tokius simptomus, kaip diegliai, dujų kaupimasis, pilvo pūtimas, raugėjimas ir nevirškinimas dėl dujų kaupimosi virškinamajame trakte.

Kūdikiams (nuo 28-os gyvenimo dienos) ir vaikams iki 2 metų
Vienos nusukamosios kapsulės turinys (20 mg simetikono) prieš, per ar po kiekvieno valgio. Nevartokite daugiau kaip 6 nusukamųjų kapsulių (atitinkančio 120 mg simetikono).

Vaikams nuo 2 iki 12 metų
Dviejų nusukamųjų kapsulių turinys (40 mg simetikono) prieš, per ar po kiekvieno valgio. Nevartokite daugiau kaip 12 nusukamųjų kapsulių.(atitinkančio 240 mg simetikono). Gydytojo nurodymu dozė gali būti koreguojama.

Ruošiant diagnostiniams tyrimams:
Dieną prieš tyrimų atlikimą turi būti vartojamos šios dozės:
kūdikiams (nuo 28-os gyvenimo dienos ir vaikams iki 2 metų) – 1 Simetigast Twist Off kapsulės turinys (20 mg simetikono) 2 kartus per dieną. Vaikams ir paaugliams nuo 2 iki 12 metų – 2 Simetigast Twist Off kapsulių turinys (40 mg simetikono) 2 kartus per dieną.

Tyrimų atlikimo dienos rytą,nevalgius, turi būti vartojamos tokios dozės:
Kūdikiams (nuo 28-os gyvenimo dienos ir vaikams iki 2 metų) – 1 Simetigast Twist Off kapsulės turinys (20 mg simetikono). Vaikams nuo 2 iki 12 metų – 2 Simetigast Twist Off kapsulių turinys (40 mg simetikono).

Vartojimo trukmė
Medicinos prietaiso Simetigast twist-off vartojimo trukmė priklauso nuo simptomų pasireiškimo trukmės. Nepasikonsultavus su gydytoju šis medicinos prietaisas gali būti vartojamas 4 savaites. Medicinos prietaisas gali būti vartojamas ir ilgesnį laiką, tačiau tik pasikonsultavus su gydytoju.

Jeigu Jūs pavartojote per didelę medicinos prietaiso Simetigast twist-off dozę
Nevartokite didesnės dozės už rekomenduojamą. Perdozavimo ar apsinuodijimo simetikonu atvejų nežinoma.

Pamiršus pavartoti medicinos prietaiso Simetigast twist-off
Praleista preparato dozė neturi reikšmingos įtakos gydymo kursui. Tęskite gydymą pagal tą patį dozavimo režimą. Nevartokite dvigubos dozės, norėdami kompensuoti praleistą dozę.

4. Galimi šalutiniai Simetigast Twist Off kapsulių poveikiai

Šalutinių simetikono poveikių nėra žinoma. Atsižvelgiant į tai, kad preparatas yra skirtas vartoti kūdikiams nuo 28-os gyvenimo dienos, preparatas neturėtų būti vartojamas kartu su kitais vaistais, nepasitarus su gydytoju.
Praneškite gamintojui, jeigu atsirastų alerginių reakcijų simptomų ar kitų šalutinių poveikių.

5. Kaip laikyti medicinos prietaisą Simetigast twist-off

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Laikyti sausoje, vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės, šio medicinos prietaiso vartoti negalima.

6. Simetigast Twist Off pakuotės turinys ir kita informacija

Medicinos prietaiso Simetigast twist-off sudėtis
1 nusukamojoje kapsulėje yra 20 mg simetikono. Pagalbinės medicinos prietaiso medžiagos: vidutinio ilgio grandinės trigliceridai sočiosios riebalų rūgštys, koloidinis bevandenis silicio dioksidas (E 551), želatina, glicerolis 85%, titano dioksidas (E 171) ir išgrynintas vanduo.

Medicinos prietaiso Simetigast twist-off išvaizda ir pakuotės turinys
Suspensija nusukamosiose kapsulėse.

Pakuotėje yra 30 nusukamųjų kapsulių.
CE 1434

Simetigast Twist Off kapsulių gamintojas

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA SA
ul. Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański

Informacija apie produktą Simetigast Twist Off 

Polpharma Biuro Handlowe
ul. Bobrowiecka 6
00-728 Warszawa, Lenkija
Tel. +48 22 364 61 00
Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą buvo peržiūrėtas 2014-02-06

atgal Vartojimas
Simetigast Twist Off nusukamosios kapsulės, N30
Simetigast Twist Off nusukamosios kapsulės, N30

Simetigast Twist Off nusukamosios kapsulės, N30 vartojimas

Norėdami atidaryti nusukamąją kapsulę, suspauskite kapsulės galiuką, kelis kartus jį pasukite ir nulaužkite. Tolygiai išspauskite kapsulės turinį į šaukštą arba tiesiai kūdikiui į burną. Nusukamosios kapsulės turinį galima sumaišyti su nedideliu kiekiu pieno ir suvalgydinti prieš maitinimą. Būkite atsargūs, kad kapsulė neįkristų kūdikiui į burną (rizika užspringti) ir kapsulę suspauskite švelniai, kad išvengtumėte staigaus skysčio šliūkštelėjimo. Kapsulės turinį reikia suvartoti iš karto po atidarymo. arba Siekiant palengvinti tokius simptomus, kaip diegliai, dujų kaupimasis, pilvo pūtimas, raugėjimas ir nevirškinimas dėl dujų kaupimosi virškinamajame trakte. Kūdikiams (nuo 28-os gyvenimo dienos) ir vaikams iki 2 metų: vienos nusukamosios kapsulės turinys (20 mg simetikono) prieš, per ar po kiekvieno valgio. Nevartokite daugiau kaip 6 nusukamųjų kapsulių (atitinkančio 120 mg simetikono). Vaikams nuo 2 iki 12 metų: dviejų nusukamųjų kapsulių turinys (40 mg simetikono) prieš, per ar po kiekvieno valgio. Nevartokite daugiau kaip 12 nusukamųjų kapsulių.(atitinkančio 240 mg simetikono). Gydytojo nurodymu dozė gali būti koreguojama. Ruošiant diagnostiniams tyrimams: dieną prieš tyrimų atlikimą turi būti vartojamos šios dozės: kūdikiams (nuo 28-os gyvenimo dienos ir vaikams iki 2 metų) – 1 Simetigast Twist Off kapsulės turinys (20 mg simetikono) 2 kartus per dieną. Vaikams ir paaugliams nuo 2 iki 12 metų – 2 Simetigast Twist Off kapsulių turinys (40 mg simetikono) 2 kartus per dieną. Tyrimų atlikimo dienos rytą,nevalgius, turi būti vartojamos tokios dozės: kūdikiams (nuo 28-os gyvenimo dienos ir vaikams iki 2 metų) – 1 Simetigast Twist Off kapsulės turinys (20 mg simetikono). Vaikams nuo 2 iki 12 metų – 2 Simetigast Twist Off kapsulių turinys (40 mg simetikono).
atgal Atsiliepimai
Simetigast Twist Off nusukamosios kapsulės, N30
Simetigast Twist Off nusukamosios kapsulės, N30
Rašyti atsiliepimą
Gal ieškote...?
VVKT.lt logotipas Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!