profus proto bokstas kapsules n15

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Maisto papildas smegenų veiklai

Profus Proto bokštas, kapsulės N15

Kategorija:
Prekės kodas
09925
Gamintojas
Aconitum
10Pirkdami prekę dovanų gausite +10 lojalumo taškai

Proto bokštas, maisto papildas atminčiai ir smegenų veiklai, N15

Proto bokštas kapsulės – tai maisto papildas smegenų veiklai. Sunkus periodas darbe ar studijose? Vienu metu reikia atlikti daug darbų ir atrodo, kad protas tiesiog nebespėja reaguoti į informacijos srautą. Negana to, beveik kas rytą, išėjus iš namų, pagalvoji „ar užrakinau duris"? Maisto papildas Proto bokštas skirtas daug ir intensyviai dirbančiam protinį darbą, patiriančiam stresą ar per naktis „kremtančiam" knygas prieš egzaminą.

  • Pantoteno rūgštis ir ginkmedis, esantys maisto papilde Proto bokštas, padeda palaikyti normalią protinę veiklą.
  • Rausvoji rodiolė padeda organizmui prisitaikyti prie streso, o vitaminai B6, B2 ir B12 padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą.
  • Ginkmedis ir bakopa padeda palaikyti normalią atminties funkciją.

Proto bokštas kapsulėse esanti bakopa
Būna, kad dirbi kelis darbus vienu metu, ir vis kartoji, kad rytoj jau susidėliosi juos taip, jog skubėti niekur nebereikės. Iš namų lėkte išleki, nes iki paskutinės minutės „gaudai" sapną. O vakare prisimeni, kad ir vėl pamiršai nusipirkti pieno? Tai vadinama sutrikusia dėmesio koncentracija. Bakopa unikali medžiaga, kuri būtent padeda palaikyti dėmesio koncentraciją. Bet tai dar ne viskas, bakopa net svarbesnė atminčiai. Ji padeda palaikyti trumpalaikę ir ilgalaikę atmintį! Normali smegenų veikla siejama su gera kraujotaka. Viena iš gerųjų bakopos savybių, kad ji padeda palaikyti kraujotaką.  

Ginkmedis
Neįtikėtinai plačiai naudojamas daugiau nei 2000 metų. Ginkmedis  galingas augalas, kurio gerosios savybės aprašytos ne viename klinikiniame tyrime. Būtent jis padeda palaikyti atmintį, kai patiriamas fizinis stresas. Ginkmedis padeda palaikyti smegenų kraujotaką, taip padėdamas gerinti smegenų veiklą. Gali padėti lengviau atsiminti faktus ir išlaikyti dėmesį bei aiškų mąstymą. Prisiminsi mylimųjų gimtadienius, ir dar su vardadieniu pasveikinsi. Tobula!

Rausvoji rodiolė
Ši Proto bokštas kapsulėse esanti augalinė medžiaga dar vadinama – adaptogenu, kuris padeda organizmui prisitaikyti prie streso. Ką tai reiškia? Įsivaizduok: visą dieną esi užsivertęs darbais, po to seka namų ruoša parduotuvė  aktyvus laisvailaikis - lova. Tiesa, lovą pasieki vėlai (labai vėlai), o keliesi anksti. Miegas trunkantis 8 valandas? Ne, tokio jau 100 metų neturėjai... O ar nebūna, kad visame tame sukūryje imi ir pratrūksti, esi be nuotaikos arba kažkam ją sugadini? Taip, tai stresas. Įsivaizduok, kaip visą šį reikalų sūkurį sutvarkytum su šypsena ir dar vakare pasisiūlytum pagaminti vakarienę? Štai apie tokį poveikį kalbame.

Vitaminai B6, B2, B1 ir B12
Kas nežino B grupės vitaminų? Tu tai tikrai žinai. Jie padeda palaikyti nervų sistemos veiklą. 

Cinkas
Cinkas turi daug gėrio savyje. Pavyzdžiui, padeda palaikyti gerą odos ir kaulų būklę. Tačiau svarbiausia, tai, kad cinkas padeda palaikyti ir normalią pažinimo funkciją.

Geležis, pantoteno ir folio rūgštys
Kai daug dirbi ir esi užsiėmęs, dažniausiai pamiršti ką reiškia tinkamai maitintis. Natūraliai suprantamu dalyku tampa ir nuovargis. Bet apie tai jau pagalvojome, nes kapsulėje esančios pantoteno ir folio rūgštys bei geležis padeda mažinti nuovargį ir pavargimo jausmą. Beje, pantoteno rūgštis taip pat padeda palaikyti normalią protinę veiklą.

Visi PROFUS linijos maisto papildai pasižymi trejopu poveikiu, patogiu vartojimu ir puikiai suderintomis sudėtimis. Vartoti PROFUS linijos maisto papildus itin paprasta  vos 1 kapsulė per dieną. Dėl išskirtinės sudėties jie gali būti vartojami tik tiek, kiek Tau reikia, ir nesvarbu, ar tai būtų intensyvi savaitė darbe, derybos, sesija ar viskas kartu. Daugiau informacijos: www.profuspower.lt.

Proto bokštas kapsulių smegenims sudedamosios dalys.

Proto bokštas maisto papildo sudėtis 1-oje kapsulėje yra (mg, RMV*)
Mėlynžiedės taškuonės (Euphrasia officinalis L.) lapų sausasis ekstraktas 100 mg  
Rausvosios rodiolės (Rhodiola rosea L.) šaknų sausasis ekstraktas 75 mg  
Ginkmedžio(Ginkgo biloba L.) lapų sausasis ekstraktas 60 mg  
L-Argininas 37,2 mg  
Pantoteno rūgštis 12 mg 200 %
Cinkas 10 mg 100 %
Geležis 10 mg 71 %
Vitaminas B6 1,4 mg 100 %
Vitaminas B2 1,4 mg 100 %
Vitaminas B1 1,1 mg 100 %
Folio rūgštis 400 μg 200 %
Vitaminas B12 2,5 μg 100 %

*RMV  referencinė maistinė vertė

Proto bokštas kapsulių smegenų veiklai vartojimas

Gerti po 1 Proto bokštas kapsulę per dieną užgeriant stikline vandens.

Kita svarbi informacija apie Proto bokštas kapsules

Proto bokštas maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Profus Proto bokštas maisto papildo smegenų veiklai laikymas

  • Laikyti Proto bokštas kapsules ne aukštesnėje kaip 25o C temperatūroje.
  • Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
  • Grynasis kiekis: 10,05 g.
  • Pakuotėje 15 kapsulių.

Profus Proto bokštas kapsulių atminčiai gamintojas

UAB Aconitum,

Profus Proto bokštas, kapsulės N15 vartojimas

Gerti po 1 Proto bokštas kapsulę per dieną užgeriant stikline vandens.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.