-35%
Maisto papildas energijai ProVens tabletės, N30 | Mano Vaistinė

Panašios prekės
Maisto papildai energijai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Maisto papildas energijai

ProVens tabletės, N30

Kategorija:
Prekės kodas
9460
Gamintojas
Unimed Pharma
Kaina 7,08 € 10,89 * € Sutaupote
3,81 € (35%)
Pranešti,
kai kaina nukris

ProVens tabletės jėgai ir energijai, maisto papildas energijai, N30

 • ProVens maisto papilde yra pušies žievės ekstrakto (Natur-Pykno), žaliosios arbatos bei mėlynių ekstrakto.
 • ProVens esančių natūralių medžiagų derinys pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu ir padeda saugoti kraujagyslių sieneles bei gerą kraujotaką. Visos 3 maisto papildo medžiagos aktyviai dalyvauja šalinant laisvuosius radikalus (laisvieji radikalai yra pagrindinė civilizacijos ligų priežastis) bei padeda stiprinti imuninę sistemą.
 • Maisto papildas skirtas tiems, kuriems reikia padidinti antioksidantų kiekį, slopinti su organizmo senėjimu susijusius pokyčius bei išsaugoti stipresnę imuninę sistemą. Šis papildas veiksmingai saugo organizmą.
  Tabletės palankiai veiks streso ir užterštos aplinkos veikiamą organizmą net tuo atveju, jeigu Jūsų nepropaguojate sveiko gyvenimo būdo.
 • Maisto papilde esančios aktyvios medžiagos papildo viena kitos poveikį.

Maisto papildas ProVens vartojamas:

 • apsaugai nuo civilizacijos ligų,
 • antioksidantų kiekiui padidinti;
 • senėjimo procesams sulėtinti ir degeneracinių pakitimų atsiradimui sumažinti,
 • kompleksinei akių apsaugai, esant akių kraujagyslių ir degeneracinėms problemoms,
 • mitybai papildyti, esant įvairioms problemoms, imunitetui stiprinti ir pagerinti.

Pušies žievės ekstrakto (Natur-Pykno) funkcija
Natur-Pykno yra pajūrinės pušies žievės ekstraktas. Pagrindinė sudedamoji dalis yra bioflavonoidai. Natur-Pykno yra vienas iš stipriausių žinomų natūralių antioksidantų, 20 kartų stipresnis už vitaminą C ir 50 kartų už vitaminą E. Jis yra labai veiksmingas esant oksidaciniam stresui. Be to, antioksidacinį Natur-Pykno bioflavonoidų poveikį sustiprina vaisių rūgštys, pvz., esančios vaisiuose. Atlikus tyrimus nustatyta, kad Natur-Pykno teigiamai veikia kraujagysles, jas atpalaiduoja, be to, dalyvauja kraujo krešėjimo ir uždegimo procesuose. Natur-Pykno dalyvauja organizmo atsinaujinimo procesuose, todėl šia medžiaga vertėtų papildyti kamuojamų spazmų ar susižeidusių žmonių mitybą. Be to, nustatyta, kad Natur-Pykno teigiamai veikia audinių, įskaitant smegenis, kraujotaką. Publikuotais tyrimų duomenimis, kad šį medžiaga teigiamai veikia hiperaktyvių vaikų atmintį ir gebėjimą susikaupti. Natur-Pykno teigiamai veikia ir visą kraujagyslių sistemą. Tyrimais patvirtinta, kad Natur-Pykno vartojimas lėtina senėjimą, degeneracinius organizmo procesus ir stiprina imuninę sistemą.

Žaliosios arbatos funkcija
Žaliojoje arbatoje daugiausia yra polifenolių – katechinų. Svarbiausioji sudedamoji žaliosios arbatos ekstrakto dalis epigalokatechino galatas (EGKG) pasižymi įvairiu sveikatai naudingu poveikiu. Jis veikia kaip stiprus antioksidantas, padedantis saugoti kraujagysles, teigiamai veikti kraujotaką, kraujo krešėjimo ir uždegimo procesus. Be to, EGKG teigiamai veikia gliukozės ir riebalų apykaitą ir yra naudingas maisto papildas diabetu sergantiems žmonėms.

ProVens tabletėse esančio mėlynių ekstrakto funkcija
Mėlynių ekstrakte yra daug aktyvių bioflavonoidų - antocianozidų. Jie taip pat pasižymi antioksidaciniu poveikiu, teigiamai veikia uždegimo ir kraujo krešėjimo procesus, stiprina kapiliarų sienelę. Antocianozidai palankiai veikia žmonių, sergančių diabetu, kraujagysles. Antocianozidai svarbūs rodopsino atsinaujinimo procesui akyse ir taip padeda akiai geriau prisitaikyti matyti tamsoje.

ProVens tablečių energijai sudėtis

Vienos ProVens tabletės sudėtis mg/tabletėje g/100 g % RPN* 1 tabletėje
Žaliosios arbatos polifenoliai 100 25 N/A

Pušies žievės proantocianai

50 12,5 N/A
Mėlynių vaisių antocianai 3 0,75 N/A

Suvartojama energinė vertė: 1617 kJ/100 g (6,469 kJ/tabletėje)
*RPN – rekomenduojamos paros normos dalis vienoje tabletėje (%)

ProVens maisto papildo energijai sudedamosios dalys

Tirštiklis mikrokristalinė celiuliozė, standartizuotas 80 % žaliosios arbatos ekstraktas, standartizuotas 90 % pušies žievės ekstraktas, tirštiklis karboksimetilceliuliozės natrio druska, standartizuotas 25 % mėlynių vaisių ekstraktas, augalinis magnio stearatas, lipnumą reguliuojančios medžiagos: magnio trisilikatas ir talkas.

ProVens maisto papildo energijai vartojimas

Rekomenduojama dienos dozė suaugusiems žmonėms yra 1–2 ProVens tabletės, kitiems žmonėms – 1 tabletė. Tabletę reikia išgerti valgio metu arba po jo, geriausia dieną. Gydytojo leidimu vyresni kaip 6 metų vaikai gali gerti po pusę Tabletės per dieną. Nustatytos rekomenduojamos dozės viršyti negalima. ProVens maisto papildą galima vartoti ilgai (reikia vartoti bent 2–3 mėnesius).

Perspėjimas apie ProVens maisto papildą

 • ProVens preparatas energijai tinka diabetikams ir, prieš vartojimą pasitarus su gydytoju, vyresniems kaip 6 metų amžiaus vaikams.
 • Jautrūs žmonės vakare maisto papildo vartoti neturėtų (galimas stimuliuojantis poveikis).
 • Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

ProVens laikymas

 • ProVens tabletes laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
 • Laikyti 10–25°C temperatūroje taip, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių.
 • Pakuotėje yra 30 tablečių, sveriančių 12 g.
 • Tinkamumo laikas nurodytas ant išorinės pakuotės.

ProVens gamintojas

UNIMED PHARMA Ltd.,
Orieskova 11, 821 05
Bratislava, Slovakijos Respublika

ProVens tabletės, N30 vartojimas

Rekomenduojama dienos dozė suaugusiems žmonėms yra 1–2 ProVens tabletės, kitiems žmonėms – 1 tabletė. Tabletę reikia išgerti valgio metu arba po jo, geriausia dieną. Gydytojo leidimu vyresni kaip 6 metų vaikai gali gerti po pusę Tabletės per dieną. Nustatytos rekomenduojamos dozės viršyti negalima. ProVens maisto papildą galima vartoti ilgai (reikia vartoti bent 2–3 mėnesius).

Panašios prekės
Maisto papildai energijai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau