prisijunk prie mūsų facebook Apie mus
x

Užsiregistravę gaukite geriausius pasiūlymus!

Užsiregistravę Mano vaistinėje ir užsisakę naujienlaiškį, gausite 33 lojalumo taškus, kuriais galima padengti dalį produktų vertės.

Rodyti daugiau
x
sunkv 1

Nemokamas pristatymas, perkant už € 20

Perkant už 20 eurų ir daugiau, pristatysime užsakymą į Jūsų namus – nemokamai!

Rodyti daugiau
detalioji paieška

Gimdos spiralė

Gimdos spiralė Gyneplus Copper 380A, vidutinė, N1

Gamintojas
Pregna International Ltd
Kaina 13,84
Įdėti į patinkančias Pranešti, kai kaina nukris
Pristatymo terminai ir kt.

Nemokamas pristatymas perkant už €20 ir daugiau

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

Gimdos spiralė Gyneplus Copper 380A, vidutinė, N1

Gyneplus 380 Copper normal intrauterinė spiralė (IUS) yra gimdos kontraceptinė priemonė. T formos pagrindas pagamintas iš polietileno. Vertikalioji spiralės ašis apvyniota varine vielute. Varinis paviršius sudaro 380 mm2. Prie apatiniojo vertikaliosios ašies galo pritvirtinti du nailono siūlai. Vielutė ir polietilenas yra nelaidūs spinduliuotei.

Vidutinės ir mažos gimdos spiralės GYNEPLUS

GYNEPLUS MODELIAI

Gyneplus 380 Copper (maža, angl. Mini), Gyneplus 380 Gold/Copper (maža), Gyneplus 380 Gold/Copper (vidutinė, angl. Normal) ir Gyneplus 380 Copper (vidutinė) intrauterinės spiralės (IUS) yra gimdos kontraceptinės priemonės. T formos jų pagrindas pagamintas iš polietileno. Vertikalioji spiralės ašis apvyniota varine vielute. Visų modelių varinis paviršius sudaro 380 mm2. Prie apatiniojo vertikaliosios ašies galo pritvirtinti du nailono siūlai. Vielutė ir polietilenas yra nelaidūs spinduliuotei.

Trumpa anatomijos pamoka
Gimda (c) yra apatinėje pilvo ertmės dalyje, virš gaktikaulio. Tai kriaušės pavidalo raumeninis organas, truputį mažesnis už kumštį. Gimda jungiasi su gimdos kakleliu (d) ir makštimi (e). Viršutinėje dalyje iš abiejų jos pusių išsidėstę kiaušintakiai (a), kurių kitas galas atsiveria ties kiaušidėmis (b). Kiaušidės, kiaušintakiai, gimda ir makštis sudaro moters lytinius organus, kurie pradeda funkcionuoti prasidėjus brendimui.
Atsiradusios mėnesinės rodo, kad moteris yra lytiškai subrendusi. Apytikriai kas keturias savaites vienoje iš kiaušidžių subręsta nedidelė kiaušialąstė (mažesnė už šį . tašką).
Kiaušialąstė (a) keliauja kiaušintakiu, kur ją gali apvaisinti vyriškoji lytinė ląstelė - spermatozoidas.
Kol kiaušialąstė juda kiaušintakiu, gimda ruošiasi ją priimti, jeigu įvyktų apvaisinimas. Gimdos vidinė sienelė padengta gleivine (c) (kaip ir burna). Maždaug tuo metu, kai kiaušialąstė subręsta apvaisinimui, ši sienelė - endometriumas - tampa dvigubai storesnė nei įprasta, o smulkios kraujagyslės papildomai aprūpina ją krauju.
Jei kiaušialąstė neapvaisinama, dalis endometriumo po keturiolikos dienų pašalinama kartu su tam tikru kraujo kiekiu - tai vadinama mėnesinėmis (d). Jei kiaušialąstė apvaisinama, ji iš kiaušintakio keliauja į gimdą, kurioje prisitvirtina prie gleivinės (e), paprastai gimdos ertmės viršutinėje dalyje. Jei taip įvyksta, gleivinės sluoksnis nepasišalina - mėnesinių nebūna.

Atgimęs laiko patikrintas būdas
Daugiau nei 2000 metų žinoma, kad nėštumo galima išvengti įterpus į gimdą įvairius daiktus, pavyzdžiui, akmenuką, žiedą ar vielą. Remdamiesi šiuo senoviniu metodu gydytojai sukūrė šiuolaikinį ir patikimą kontracepcijos būdą. Buvo atrasta, kad IUS  patikimesnės, jei naudojamas varis. Vis dar nėra tiksliai žinoma, kaip IUS apsaugo nuo nėštumo, tačiau manoma, kad ši priemonė neleidžia spermai susitikti su kiaušialąste ir jos apvaisinti.

Gyneplus veikimo būdas ir galimi poveikiai

Visų Gyneplus modelių forma apsaugo gimdą nuo sudirginimo. Spiralė į gimdą paprastai įdedama per mėnesines. Įprastai šis procesas nebūna skausmingas. Apžiūrima gimdos ertmė, nustatomas gimdos kaklelio ilgis. Atitinkamai parinktas „Gyneplus" modelis atsargiai stumiamas į gimdos ertmę, kol atsiduria reikiamoje vietoje ir paliečia dugną. Įdėta „Gyneplus" iškart apsaugo nuo nėštumo. Visi Gyneplus modeliai yra veiksmingi 5 metus. IUS yra ypač veiksmingos; nėštumo prevencijos atžvilgiu jų poveikį galima palyginti nebent su geriamųjų kontraceptinių tablečių poveikiu. Joks kontracepcijos metodas neužtikrina 100 % apsaugos. Vis dėlto, praktiniu požiūriu, Gyneplus gali tai padaryti.
Dar nėra iki galo išaiškinta, kaip veikia IUS. Tačiau šiuo metu manoma, kad greičiausiai jos sutrikdo įprastą vyriškųjų lytinių ląstelių (spermijų) funkciją ir dėl to šios negali apvaisinti kiaušialąstės. Taip pat manoma, kad vario jonai taip paveikia kiaušialąstės vystymąsi, jog apvaisinimas negali įvykti: IUS jau nebelaikomos viena iš nėštumo nutraukimo formų.

Kontraindikacijos:
1. piktybinės lyties organų ligos,
2. kraujavimas iš makšties,
3. nėštumas,
4. lytinių takų infekcijos,
5. buvęs ir / ar linkęs kartotis negimdinis nėštumas,
6. lytiškai plintančios ligos per pastaruosius 12 mėnesių (išskyrus bakterinį vaginitą, pasikartojančią pūslelinę infekciją, hepatitą b),
7. nėštumo nutraukimas ir vėliau pasireiškusi infekcija per pastaruosius 3 mėnesius, dubens uždegiminė liga,
8. gimdos anomalijos (įgimtos arba įgytos),
9. alergija variui,
10. Vilsono liga.
Reikėtų gerai apsvarstyti, ar įvesti spiralę, jei:
1. sergate širdies vožtuvų ligomis,
2. nustatyta mažakraujystė (anemija),
3. Jums būdingi kraujo krešėjimo sutrikimai,
4. vartojate vaistus nuo uždegimo,
5. turite daugiau nei vieną lytinį partnerį,
6. nesate gimdžiusi.

Galimos komplikacijos ir atsargumo priemonės

Pirmieji trys mėnesinių ciklai įdėjus spiralę dažniausiai skiriasi nuo įprastų pacientės ciklų. Kraujavimas paprastai būna stipresnis, spazmai ir tepimas gali atsirasti ir prieš, ir po mėnesinių. Per tris keturis mėnesius mėnesinės sunormalėja ir tampa tokios pat kaip buvo prieš IUS įdėjimą. Kartais minėtų pokyčių gali pasitaikyti ciklo metu tarp mėnesinių kraujavimų. Jei lytinių santykių metu jaučiate skausmą, atsiranda nemalonaus kvapo išskyrų, pilvo skausmas ar karščiavimas, nedelsdama pasitarkite su gydytoju, kadangi gimdos ir kiaušintakių infekcijos gali būti kontracepcijos IUS sukeltos komplikacijos. Jei vėluoja mėnesinės, taip pat turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju, kadangi kita galima IUS komplikacija - negimdinis nėštumas, pvz., kiaušintakiuose.

Įdėjimas ir ištraukimas. Gyneplus ištraukiama atsargiai tempiant už siūlų. Jei siūlų nematyti, o priemonė yra gimdoje, reikėtų palaukti iki kito mėnesinių kraujavimo pabaigos, kadangi paprastai siūlai ima matytis iškart po mėnesinių. Jei jų vis tiek nematyti, priemonę galima ištraukti plonu chirurginiu kabliuku. Dėl to gali tekti praplėsti gimdos kaklelio kanalą. Ištraukus spiralę iškart galima pastoti.

Jei moteris pageidauja toliau naudotis šiuo metodu, galima įdėti naują spiralę. Jei nėštumas nepageidaujamas, spiralę reikia ištraukti mėnesinių kraujavimo metu. Jei priemonė ištraukiama viduryje ciklo, o moteris bus turėjusi lytinių santykių likus savaitei iki ištraukimo, ji rizikuoja pastoti, išskyrus - jei išėmus ankstesnę spiralę nedelsiant įdedama nauja. Įdedant ir ištraukant spiralę galite justi šiokį tokį skausmą ir pakraujuoti. Procedūra gali sukelti nuoalpį kaip nervinę reakciją ar priepuolį, jei sergate epilepsija. Jūsų gydytojas paaiškins, kaip apčiuopti  du nailono siūlus, kyšančius iš gimdos ir galimai juntamus makštyje. Turėtumėte reguliariai tikrintis, ar siūlai yra tinkamoje vietoje.

Gyneplus spiralės sąveika su kitais vaistais

Sukaupta patirtis rodo: mažai tikėtina, jog vaistai turėtų kokios nors įtakos Gyneplus kontraceptiniam poveikiui. Vis dėlto, publikuojamuose straipsniuose nurodoma, kad efektyvumas sumažėja ilgą laiką vartojant nesteroidinius priešuždegiminius vaistus (ypač acetilsalicilo rūgštį) ir kortikoidus. Trumpalaikis nesteroidinių priešuždegiminių vaistų vartojimas dismenorėjai gydyti kontraceptinio poveikio nesumažina.
- Jeigu IUS naudojančioms moterims tenka atlikti MR tyrimą, reikia apsilankyti pas ginekologą siekiant įsitikinti, kad IUS išliko reikiamoje vietoje.
- IUS naudojančioms moterims derėtų vengti vibruojančių kūno rengybos prietaisų.
Nepageidaujamas poveikis. Įdėjus IUS retais atvejais gali atsirasti skausmai ar galvos svaigimas. Jei jie nepraeina per pusvalandį ilsintis, gali būti, kad IUS įdėta netinkamai. Reikėtų patikrinti IUS padėtį ir galbūt ją pašalinti. IUS gali sukelti alerginių odos reakcijų.
IUS yra sterilizuota. Ji tinkama naudoti tik vieną kartą.
Priemonę reikia įdėti iš karto atidarius pakuotę, nes atsiranda infekcijos rizika. Nenaudoti pakartotinai, nes atsiranda infekcijos rizika. Pakartotinai nesterilizuoti - kyla pavojus pažeisti priemonės vientisumą.

Informacijos peržiūros data: 2010 m. gegužės mėn.

Gyneplus spiralės gamintojas

Dispositivos Contraceptivos SL
Miquel Coll I Alentorn 15
PC 08640, Olesa Montserrat, Barcelona
Ispanija

Jūsų atsiliepimai apie "Gimdos spiralė Gyneplus Copper 380A, vidutinė, N1" produktą

atgal Informacinis lapelis
Gimdos spiralė Gyneplus Copper 380A, vidutinė, N1
Gimdos spiralė Gyneplus Copper 380A, vidutinė, N1

Gimdos spiralė Gyneplus Copper 380A, vidutinė, N1

Gyneplus 380 Copper normal intrauterinė spiralė (IUS) yra gimdos kontraceptinė priemonė. T formos pagrindas pagamintas iš polietileno. Vertikalioji spiralės ašis apvyniota varine vielute. Varinis paviršius sudaro 380 mm2. Prie apatiniojo vertikaliosios ašies galo pritvirtinti du nailono siūlai. Vielutė ir polietilenas yra nelaidūs spinduliuotei.

Vidutinės ir mažos gimdos spiralės GYNEPLUS

GYNEPLUS MODELIAI

Gyneplus 380 Copper (maža, angl. Mini), Gyneplus 380 Gold/Copper (maža), Gyneplus 380 Gold/Copper (vidutinė, angl. Normal) ir Gyneplus 380 Copper (vidutinė) intrauterinės spiralės (IUS) yra gimdos kontraceptinės priemonės. T formos jų pagrindas pagamintas iš polietileno. Vertikalioji spiralės ašis apvyniota varine vielute. Visų modelių varinis paviršius sudaro 380 mm2. Prie apatiniojo vertikaliosios ašies galo pritvirtinti du nailono siūlai. Vielutė ir polietilenas yra nelaidūs spinduliuotei.

Trumpa anatomijos pamoka
Gimda (c) yra apatinėje pilvo ertmės dalyje, virš gaktikaulio. Tai kriaušės pavidalo raumeninis organas, truputį mažesnis už kumštį. Gimda jungiasi su gimdos kakleliu (d) ir makštimi (e). Viršutinėje dalyje iš abiejų jos pusių išsidėstę kiaušintakiai (a), kurių kitas galas atsiveria ties kiaušidėmis (b). Kiaušidės, kiaušintakiai, gimda ir makštis sudaro moters lytinius organus, kurie pradeda funkcionuoti prasidėjus brendimui.
Atsiradusios mėnesinės rodo, kad moteris yra lytiškai subrendusi. Apytikriai kas keturias savaites vienoje iš kiaušidžių subręsta nedidelė kiaušialąstė (mažesnė už šį . tašką).
Kiaušialąstė (a) keliauja kiaušintakiu, kur ją gali apvaisinti vyriškoji lytinė ląstelė - spermatozoidas.
Kol kiaušialąstė juda kiaušintakiu, gimda ruošiasi ją priimti, jeigu įvyktų apvaisinimas. Gimdos vidinė sienelė padengta gleivine (c) (kaip ir burna). Maždaug tuo metu, kai kiaušialąstė subręsta apvaisinimui, ši sienelė - endometriumas - tampa dvigubai storesnė nei įprasta, o smulkios kraujagyslės papildomai aprūpina ją krauju.
Jei kiaušialąstė neapvaisinama, dalis endometriumo po keturiolikos dienų pašalinama kartu su tam tikru kraujo kiekiu - tai vadinama mėnesinėmis (d). Jei kiaušialąstė apvaisinama, ji iš kiaušintakio keliauja į gimdą, kurioje prisitvirtina prie gleivinės (e), paprastai gimdos ertmės viršutinėje dalyje. Jei taip įvyksta, gleivinės sluoksnis nepasišalina - mėnesinių nebūna.

Atgimęs laiko patikrintas būdas
Daugiau nei 2000 metų žinoma, kad nėštumo galima išvengti įterpus į gimdą įvairius daiktus, pavyzdžiui, akmenuką, žiedą ar vielą. Remdamiesi šiuo senoviniu metodu gydytojai sukūrė šiuolaikinį ir patikimą kontracepcijos būdą. Buvo atrasta, kad IUS  patikimesnės, jei naudojamas varis. Vis dar nėra tiksliai žinoma, kaip IUS apsaugo nuo nėštumo, tačiau manoma, kad ši priemonė neleidžia spermai susitikti su kiaušialąste ir jos apvaisinti.

Gyneplus veikimo būdas ir galimi poveikiai

Visų Gyneplus modelių forma apsaugo gimdą nuo sudirginimo. Spiralė į gimdą paprastai įdedama per mėnesines. Įprastai šis procesas nebūna skausmingas. Apžiūrima gimdos ertmė, nustatomas gimdos kaklelio ilgis. Atitinkamai parinktas „Gyneplus" modelis atsargiai stumiamas į gimdos ertmę, kol atsiduria reikiamoje vietoje ir paliečia dugną. Įdėta „Gyneplus" iškart apsaugo nuo nėštumo. Visi Gyneplus modeliai yra veiksmingi 5 metus. IUS yra ypač veiksmingos; nėštumo prevencijos atžvilgiu jų poveikį galima palyginti nebent su geriamųjų kontraceptinių tablečių poveikiu. Joks kontracepcijos metodas neužtikrina 100 % apsaugos. Vis dėlto, praktiniu požiūriu, Gyneplus gali tai padaryti.
Dar nėra iki galo išaiškinta, kaip veikia IUS. Tačiau šiuo metu manoma, kad greičiausiai jos sutrikdo įprastą vyriškųjų lytinių ląstelių (spermijų) funkciją ir dėl to šios negali apvaisinti kiaušialąstės. Taip pat manoma, kad vario jonai taip paveikia kiaušialąstės vystymąsi, jog apvaisinimas negali įvykti: IUS jau nebelaikomos viena iš nėštumo nutraukimo formų.

Kontraindikacijos:
1. piktybinės lyties organų ligos,
2. kraujavimas iš makšties,
3. nėštumas,
4. lytinių takų infekcijos,
5. buvęs ir / ar linkęs kartotis negimdinis nėštumas,
6. lytiškai plintančios ligos per pastaruosius 12 mėnesių (išskyrus bakterinį vaginitą, pasikartojančią pūslelinę infekciją, hepatitą b),
7. nėštumo nutraukimas ir vėliau pasireiškusi infekcija per pastaruosius 3 mėnesius, dubens uždegiminė liga,
8. gimdos anomalijos (įgimtos arba įgytos),
9. alergija variui,
10. Vilsono liga.
Reikėtų gerai apsvarstyti, ar įvesti spiralę, jei:
1. sergate širdies vožtuvų ligomis,
2. nustatyta mažakraujystė (anemija),
3. Jums būdingi kraujo krešėjimo sutrikimai,
4. vartojate vaistus nuo uždegimo,
5. turite daugiau nei vieną lytinį partnerį,
6. nesate gimdžiusi.

Galimos komplikacijos ir atsargumo priemonės

Pirmieji trys mėnesinių ciklai įdėjus spiralę dažniausiai skiriasi nuo įprastų pacientės ciklų. Kraujavimas paprastai būna stipresnis, spazmai ir tepimas gali atsirasti ir prieš, ir po mėnesinių. Per tris keturis mėnesius mėnesinės sunormalėja ir tampa tokios pat kaip buvo prieš IUS įdėjimą. Kartais minėtų pokyčių gali pasitaikyti ciklo metu tarp mėnesinių kraujavimų. Jei lytinių santykių metu jaučiate skausmą, atsiranda nemalonaus kvapo išskyrų, pilvo skausmas ar karščiavimas, nedelsdama pasitarkite su gydytoju, kadangi gimdos ir kiaušintakių infekcijos gali būti kontracepcijos IUS sukeltos komplikacijos. Jei vėluoja mėnesinės, taip pat turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju, kadangi kita galima IUS komplikacija - negimdinis nėštumas, pvz., kiaušintakiuose.

Įdėjimas ir ištraukimas. Gyneplus ištraukiama atsargiai tempiant už siūlų. Jei siūlų nematyti, o priemonė yra gimdoje, reikėtų palaukti iki kito mėnesinių kraujavimo pabaigos, kadangi paprastai siūlai ima matytis iškart po mėnesinių. Jei jų vis tiek nematyti, priemonę galima ištraukti plonu chirurginiu kabliuku. Dėl to gali tekti praplėsti gimdos kaklelio kanalą. Ištraukus spiralę iškart galima pastoti.

Jei moteris pageidauja toliau naudotis šiuo metodu, galima įdėti naują spiralę. Jei nėštumas nepageidaujamas, spiralę reikia ištraukti mėnesinių kraujavimo metu. Jei priemonė ištraukiama viduryje ciklo, o moteris bus turėjusi lytinių santykių likus savaitei iki ištraukimo, ji rizikuoja pastoti, išskyrus - jei išėmus ankstesnę spiralę nedelsiant įdedama nauja. Įdedant ir ištraukant spiralę galite justi šiokį tokį skausmą ir pakraujuoti. Procedūra gali sukelti nuoalpį kaip nervinę reakciją ar priepuolį, jei sergate epilepsija. Jūsų gydytojas paaiškins, kaip apčiuopti  du nailono siūlus, kyšančius iš gimdos ir galimai juntamus makštyje. Turėtumėte reguliariai tikrintis, ar siūlai yra tinkamoje vietoje.

Gyneplus spiralės sąveika su kitais vaistais

Sukaupta patirtis rodo: mažai tikėtina, jog vaistai turėtų kokios nors įtakos Gyneplus kontraceptiniam poveikiui. Vis dėlto, publikuojamuose straipsniuose nurodoma, kad efektyvumas sumažėja ilgą laiką vartojant nesteroidinius priešuždegiminius vaistus (ypač acetilsalicilo rūgštį) ir kortikoidus. Trumpalaikis nesteroidinių priešuždegiminių vaistų vartojimas dismenorėjai gydyti kontraceptinio poveikio nesumažina.
- Jeigu IUS naudojančioms moterims tenka atlikti MR tyrimą, reikia apsilankyti pas ginekologą siekiant įsitikinti, kad IUS išliko reikiamoje vietoje.
- IUS naudojančioms moterims derėtų vengti vibruojančių kūno rengybos prietaisų.
Nepageidaujamas poveikis. Įdėjus IUS retais atvejais gali atsirasti skausmai ar galvos svaigimas. Jei jie nepraeina per pusvalandį ilsintis, gali būti, kad IUS įdėta netinkamai. Reikėtų patikrinti IUS padėtį ir galbūt ją pašalinti. IUS gali sukelti alerginių odos reakcijų.
IUS yra sterilizuota. Ji tinkama naudoti tik vieną kartą.
Priemonę reikia įdėti iš karto atidarius pakuotę, nes atsiranda infekcijos rizika. Nenaudoti pakartotinai, nes atsiranda infekcijos rizika. Pakartotinai nesterilizuoti - kyla pavojus pažeisti priemonės vientisumą.

Informacijos peržiūros data: 2010 m. gegužės mėn.

Gyneplus spiralės gamintojas

Dispositivos Contraceptivos SL
Miquel Coll I Alentorn 15
PC 08640, Olesa Montserrat, Barcelona
Ispanija

atgal Atsiliepimai
Gimdos spiralė Gyneplus Copper 380A, vidutinė, N1
Gimdos spiralė Gyneplus Copper 380A, vidutinė, N1
Rašyti atsiliepimą
Gal ieškote...?
VVKT.lt logotipas