-30%
kar iojo kie io ol 50g

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Arbatos ir vaistažolės

Karčiųjų kiečių žolė, 50 g (Š)

Kategorija:
Prekės kodas
5513
Gamintojas
Švenčionių vaistažolės
Kaina € 0,85 €  1,22* Sutaupote
€ 0,37 (30%)
Pranešti,
kai kaina nukris

Karčiųjų kiečių žolė, žolelių arbata, 50 g (Š)

Karčiųjų kiečių žolės vaistažolių arbatos galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu simptomai pasunkėjo arba   nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.
- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Kas yra karčiųjų kiečių žolė ir nuo ko ji vartojama?

Vaistažolių arbata sudaryta iš įvairios formos žiedų, stiebų ir lapų gabalėlių mišinio. Spalva pilkšvai žalia. Kvapas stiprus, aromatiškas, specifinis.
Karčiųjų kiečių žolė yra tradicinis augalinis vaistinis preparatas, skirtas:
- laikinai gerinti apetitą,,
- nedideliems virškinimo sutrikimams šalinti.
Tradicinis augalinis vaistinis preparatas, kurio indikacijos pagrįstos tik ilgalaikiu vartojimu.

Kas žinotina prieš vartojant karčiųjų kiečių žolės vaistažolių arbatą?

Karčiųjų kiečių žolės vaistažolių arbatą vartoti draudžiama:
Padidėjęs jautrumas karčiųjų kiečių žolei  arba Asteraceae šeimos augalams. Tulžies takų nepraeinamumas, tulžies pūslės uždegimas, kepenų pažeidimai.

Specialių atsargumo priemonių reikia:
Pacientai, sergantys tulžies pūslės akmenlige ar kitomis tulžies pūslės ligomis, prieš vartodami karčiųjų kiečių preparatų turi pasikonsultuoti su gydytoju. Kadangi trūksta duomenų, kuriais remiantis būtų galima įvertinti preparato saugumą, jo nerekomenduojama vartoti vaikams ir jaunesniems nei 18 metų pacientams.

Kitų vaistų vartojimas
Karčiųjų kiečių preparatai gali turėti įtakos vaistų, veikiančių į GABA receptorius (pvz., barbitūratai, benzodiazepinai), poveikiui. Todėl kartu su šiais vaistais vartoti nerekomenduojama.

Vartojimas su maistu ir gėrimais.
Nėra jokių duomenų apie karčiųjų kiečių žolės sąveiką su maistu ir gėrimais.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Nėra jokių duomenų apie karčiųjų kiečių žolės poveikį nėščioms pacientėms. Nežinoma, ar karčiųjų kiečių žolės  sudedamosios medžiagos išskiriamos su pienu. Trūkstant duomenų, preparato nerekomenduojama vartoti nėščioms ir žindančioms moterims.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Gali daryti įtaką gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus. Pacientai, pavartoję karčiųjų kiečių preparatų, neturėtų vairuoti ar valdyti mechanizmų. Pagalbinių medžiagų nėra.

Kaip vartoti karčiųjų kiečių žolės vaistažolių arbatą?

Vartoti per burną.

Suaugę ir  pagyvenusio amžiaus pacientai
Vandeninio užpilo ruošimas: 1 arbatinį šaukštelį karčiųjų kiečių užpilti 150 ml karšo, bet ne verdančio vandens, uždengti, po 10 minučių perkošti. Išmirkusias vaistažoles išspausti. Gerti po 150  ml 2–3 kartus per dieną. Apetitui sužadinti karčiųjų kiečių ištrauką reikia gerti 30 minučių prieš valgį. Virškinamojo trakto sutrikimams šalinti ištrauką gerti praėjus pusvalandžiui po valgio. Nesaldinti.

Karčiųjų kiečių arbatos vartojimo trukmė

Karčiųjų kiečių preparatų nereikia gerti ilgiau negu 2 savaites. Jei vartojant šio vaistinio preparato simptomai neišnyksta, būtina pasitarti su gydytoju arba kvalifikuotu sveikatos priežiūros specialistu. Vienas arbatinis šaukštelis išdžiovintos smulkintos karčiųjų kiečių žolės sveria apie 1,5 g.

Pamiršus pavartoti karčiųjų kiečių žolės vaistažolių arbatos

Pamiršus išgerti vaisto, vietoj jos nevartokite dvigubos dozės, vėliau gerkite, kaip įprasta. Pokyčių, nutraukus karčiųjų kiečių žolės vaistažolių arbatos vartojimą, nėra.

Galimas šalutinis karčiųjų kiečių žolės vaistažolių arbatos poveikis

Nėra  žinomas. Jei preparato vartojimas neveiksmingas arba sukelia šalutinį poveikį, nepaminėtą ant pakuotės ar pakuotės lapelyje, būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

Kaip laikyti karčiųjų kiečių žolės vaistažolių arbatą?

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje .
Maišelį laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės. Ant dėžutės ir maišelio po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, karčiųjų kieąių arbatos vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

Kita informacija apie karčiųjų kiečių žolės vaistažolių arbatą

Karčiųjų kiečių žolės sudėtis
- Veiklioji medžiaga yra karčiųjų kiečių žolė. Viename grame vaistažolių arbatos yra 1 g Artemisia absinthium L., herba (karčiųjų kiečių žolės).
- Pagalbinių medžiagų nėra.

Karčiųjų kiečių žolės išvaizda ir kiekis pakuotėje

Tai įvairios formos žiedų, stiebų ir lapų gabalėlių mišinys. Spalva pilkšvai žalia. Kvapas stiprus, aromatiškas, specifinis. Popierinis maišelis, kuriame yra 50 g arbatos. Kartono dėžutėje yra vienas maišelis.

Karčiųjų kiečių žolės rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

UAB Švenčionių vaistažolės
Adutiškio g. 3/4
LT–18110 Švenčionys
Lietuva
Tel./faksas: +370 387 66470

Karčiųjų kiečių žolė, 50 g (Š) vartojimas

Vandeninio užpilo ruošimas: 1 arbatinį šaukštelį karčiųjų kiečių užpilti 150 ml karšo, bet ne verdančio vandens, uždengti, po 10 minučių perkošti. Išmirkusias vaistažoles išspausti. Gerti po 150 ml 2–3 kartus per dieną. Apetitui sužadinti karčiųjų kiečių ištrauką reikia gerti 30 minučių prieš valgį. Virškinamojo trakto sutrikimams šalinti ištrauką gerti praėjus pusvalandžiui po valgio. Nesaldinti.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.