prisijunk prie mūsų facebook Apie mus Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!
x

Užsiregistravę gaukite geriausius pasiūlymus!

Užsiregistravę Mano vaistinėje ir užsisakę naujienlaiškį, gausite 33 lojalumo taškus, kuriais galima padengti dalį produktų vertės.

Rodyti daugiau
x
angiocell

Angiocell -15%

AngioCell Plus, skystasis ryklio kremzlių ekstraktas -15% Akcija galioja iki 2017.09.27

Rodyti daugiau
x
sunkv 1

Nemokamas pristatymas, perkant už € 20

Perkant už 20 eurų ir daugiau, pristatysime užsakymą į Jūsų namus – nemokamai!

Rodyti daugiau
detalioji paieška

Vaistas nuo peršalimo

Hexarine tabletės, N20

Gamintojas
Doms Adrian
ATC kodas
R01BA
Išfasavimas
N20
Vaisto grupė
Nereceptinis
Kaina 6,21
Klauskite Įdėti į patinkančias Pranešti, kai kaina nukris
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Klauskite“, kad pasiteirautumėte apie produktą ir mes su malonumu Jums atsakysime, kada jis vėl bus prekyboje.
Pristatymo terminai ir kt.

Nemokamas pristatymas perkant už €20 ir daugiau

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

Hexarine tabletės nuo peršalimo, N20

Biklotimolis, fenilefrino hidrochloridas, chlorfenamino maleatas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Hexarine galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu simptomai pasunkėjo arba per 5 dienas nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.
- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys
1. Kas yra Hexarine ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Hexarine
3. Kaip vartoti Hexarine
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Hexarine
6. Kita informacija

1. KAS YRA HEXARINE IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

Šis preparatas yra fenilefrino (sistemiškai veikiančio kraujagysles sutraukiančio ir taip nosies gleivinės paburkimą mažinančio vaisto), chlorfenamino, (H1 antihistamininio vaisto) bei biklotimolio (antiseptinio poveikio vaisto) derinys. Šis vaistas yra vartojamas užgulus nosiai, sloguojant, sergant peršalimo ligomis (suaugusiesiems ir paaugliams nuo 15 metų).

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT HEXARINE

Hexarine vartoti draudžiama:
- jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) veikliosioms medžiagoms arba bet kuriai pagalbinei Hexarine tabletės medžiagai;
- vaikams iki 15 metų;
- jeigu Jūs turėjote insultą;
- jeigu sergate sunkia arterine hipertenzija arba ji yra blogai kontroliuojama vaistais;
- kartu su kitais kraujagysles sutraukiančiais vaistais, kaip: bromokriptinas, kabergolinas, lizuridas, pergolidas, dihidroergotaminas, ergotaminas, metilergometrinas, linezolidas, taip pat su kitais geriamais ar į nosį vartojamais nosies pabrinkimą mažinančiais vaistais (fenilpropanolaminas, pseudoefedrinas, efedrinas ir t.t.);
- jeigu sergate sunkia širdies liga (koronarinių kraujagyslių nepakankamumu) ar tam tikros formos glaukoma (padidėjęs akispūdis);
- jeigu yra šlapinimosi sutrikimų dėl prostatos ar kitų priežasčių;
- jeigu anksčiau ar neseniai yra buvę traukulių;
- jeigu esate gydomas neselektyviais MAO inhibitoriais (iproniazidu). Tai vaistai, vartojami tam tikrų depresijos formų gydymui;
- jeigu maitinate kūdikį krūtimi.

JEIGU ABEJOJATE, KLAUSKITE GYDYTOJO AR VAISTININKO PATARIMO.

Specialių atsargumo priemonių reikia:
- Jeigu jums bus taikoma nejautra, kelias dienas iki jos nutraukite vaisto vartojimą ir apie jo vartojimą pasakykite anesteziologui.

Šis vaistas gali sukelti mieguistumą, kuris dar sustiprėja pavartojus alkoholio. Geriausiai vaistą pradėti vartoti vakare ir gydymo laikotarpiu vengti alkoholio. Jeigu nosies sekretas yra pūlingas, nepraeina karščiavimas arba būklė per 5 gydymo dienas nepagerėja, pasikonsultuokite su gydytoju.

Nėštumas
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėštumo metu vaisto Hexarine vartoti nerekomenduojama.

Žindymo laikotarpis
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Dėl galimo neigiamo poveikio kūdikiui, žindymo metu vartoti šio vaisto draudžiama.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Asmenys vairuojantys transporto priemones ir valdantys mechanizmus turi atkreipti dėmesį, kad vartojant šį vaistą gali pasireikšti mieguistumas ar slopinimas. Šis poveikis sustiprėja geriant alkoholio ar vartojant vaistų, kurių sudėtyje yra alkoholio.

Sportinė veikla
Sportininkai turi atkreipti dėmesį, kad šio vaisto sudėtyje yra veikliosios medžiagos fenilefrino, galinčios sąlygoti teigiamą dopingo testo rezultatą.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Hexarine medžiagas
Vaisto sudėtyje yra laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Šio vaisto sudėtyje yra kraujagysles sutraukiančio vaisto fenilefrino, antihistamininio poveikio vaisto chlorfenamino, kurių patartina nevartoti kartu su alkoholiu ir kraujagysles sutraukiančiais vaistais: bromokriptinu, kabergolinu, lizuridu, pergolidu, dihidroergotaminu, ergotaminu, metilergometrinu, linezolidu, taip pat su kitais geriamais ar į nosį lašinamais nosies pabrinkimą mažinančiais vaistais. Jeigu kyla klausimų, klauskite gydytojo ar vaistininko

3. KAIP VARTOTI HEXARINE TABLETES NUO PERŠALIMO

Hexarine Tabletes reikia gerti. Tik suaugusiems žmonėms ir vaikams vyresniems nei 15 metų. Vyresniems nei 15 metų asmenims – vartojama po 1 Hexarine tabletę, jeigu reikia dozę galima pakartotinai išgerti ne anksčiau kaip po 4 valandų. Negalima suvartoti daugiau kaip 2 tablečių per parą. Vyresniems nei 18 metų asmenims - vartojama po 2 Hexarine tabletes, jeigu reikia dozę galima pakartotinai išgerti ne anksčiau kaip po 4 valandų. Negalima suvartoti daugiau kaip 6 tablečių per parą.

Senyviems žmonėms, sergantiems inkstų ir/ar kepenų funkcijos nepakankamumu, nurodytos dozės koreguoti nereikia. Kadangi chlorfenaminas pasižymi slopinančiu poveikiu, vaistą patartina vartoti vakare.

Gydymo trukmė
Gydymas paprastai neturėtų trukti ilgiau kaip 5 dienas.

Pavartojus per didelę Hexarine tabletės dozę
Perdozavus reikia nutraukti vaisto vartojimą ir nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Pamiršus pavartoti Hexarine tablečių
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS HEXARINE POVEIKIS

Hexarine, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Alerginės reakcijos, dėl kurių gali reikti nutraukti gydymą:
- odos bėrimas (paraudimas, niežėjimas, dilgėlinė, egzema);
- angioneurotinis pabrinkimas (dilgėlinė su staigiu veido ir kaklo patinimu, galinčiu sukelti kvėpavimo sutrikimus);
- anafilaksinis šokas.

Dėl vaisto sudėtyje esančio fenilefrino gali pasireikšti:
- galvos skausmas;
- širdies plakimas;
- arterinės hipertenzijos priepuoliai;
- prakaitavimas, blyškumas ar tremoras;
- elgesio sutrikimai ar nerimas;
- pykinimas;
- vėmimas.

Pasireiškus šiems simptomams nutraukite gydymą ir nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Išskirtinais atvejais ligoniams gydytiems vaistais, kurių sudėtyje buvo fenilefrino, buvo stebėtas hemoraginis insultas, ypač jeigu nebuvo laikomasi specialių įspėjimų ir kontraindikacijų (žiūrėti skyrių 2 „Kas žinotina prieš vartojant Hexarine tabletės“). Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI HEXARINE TABLETES NUO PERŠALIMO

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia. Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Hexarine vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA APIE HEXARINE TABLETES NUO PERŠALIMO

Hexarine sudėtis
- Veikliosios Hexarine medžiagos yra biklotimolis, fenilefrino hidrochloridas ir chlorfenamino maleatas. Vienoje tabletėje yra 30 mg biklotimolio, 10 mg fenilefrino hidrochlorido, 2 mg chlorfenamino maleato.
- Pagalbinės medžiagos yra natrio laurilsulfatas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, karboksimetilkrakmolo (A tipo) natrio druska, magnio stearatas, mikrokristalinė celiuliozė, laktozė monohidratas.

Hexarine išvaizda ir kiekis pakuotėje
Hexarine yra baltos spalvos, apvalios, išgaubtos formos tabletės. PVC ir aliuminio folijos lizdinė plokštelė. Kartono dėžutėje yra 20 tablečių.

Hexarine rinkodaros teisės turėtojas

UAB ORIVAS
J. Jasinskio 16 B
LT-01112 Vilnius
Lietuva

Hexarine tablečių gamintojas

Laboratoires BOUCHARA – RECORDATI
Parc Mecatronic – 03410 Saint – Victor
Prancūzija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtoją:
UAB „ORIVAS“
J. Jasinskio 16B
LT- 01112 Vilnius
Tel.: +370 5 252 65 70
El. paštas: info@orivas.lt

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2011-10-20
Šaltinis: VVKT

Hexarine tabletės, N20 vartojimas

Hexarine Tabletes reikia gerti. Tik suaugusiems žmonėms ir vaikams vyresniems nei 15 metų. Vyresniems nei 15 metų asmenims – vartojama po 1 Hexarine tabletę, jeigu reikia dozę galima pakartotinai išgerti ne anksčiau kaip po 4 valandų. Negalima suvartoti daugiau kaip 2 tablečių per parą. Vyresniems nei 18 metų asmenims - vartojama po 2 Hexarine tabletes, jeigu reikia dozę galima pakartotinai išgerti ne anksčiau kaip po 4 valandų. Negalima suvartoti daugiau kaip 6 tablečių per parą. Senyviems žmonėms, sergantiems inkstų ir/ar kepenų funkcijos nepakankamumu, nurodytos dozės koreguoti nereikia. Kadangi chlorfenaminas pasižymi slopinančiu poveikiu, vaistą patartina vartoti vakare.

Jūsų atsiliepimai apie "Hexarine tabletės, N20" produktą

atgal Informacinis lapelis
Hexarine tabletės, N20
Hexarine tabletės, N20

Hexarine tabletės nuo peršalimo, N20

Biklotimolis, fenilefrino hidrochloridas, chlorfenamino maleatas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Hexarine galima įsigyti be recepto, tačiau jį reikia vartoti tiksliai, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias.
- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
- Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
- Jeigu simptomai pasunkėjo arba per 5 dienas nepalengvėjo, kreipkitės į gydytoją.
- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys
1. Kas yra Hexarine ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Hexarine
3. Kaip vartoti Hexarine
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Hexarine
6. Kita informacija

1. KAS YRA HEXARINE IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

Šis preparatas yra fenilefrino (sistemiškai veikiančio kraujagysles sutraukiančio ir taip nosies gleivinės paburkimą mažinančio vaisto), chlorfenamino, (H1 antihistamininio vaisto) bei biklotimolio (antiseptinio poveikio vaisto) derinys. Šis vaistas yra vartojamas užgulus nosiai, sloguojant, sergant peršalimo ligomis (suaugusiesiems ir paaugliams nuo 15 metų).

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT HEXARINE

Hexarine vartoti draudžiama:
- jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) veikliosioms medžiagoms arba bet kuriai pagalbinei Hexarine tabletės medžiagai;
- vaikams iki 15 metų;
- jeigu Jūs turėjote insultą;
- jeigu sergate sunkia arterine hipertenzija arba ji yra blogai kontroliuojama vaistais;
- kartu su kitais kraujagysles sutraukiančiais vaistais, kaip: bromokriptinas, kabergolinas, lizuridas, pergolidas, dihidroergotaminas, ergotaminas, metilergometrinas, linezolidas, taip pat su kitais geriamais ar į nosį vartojamais nosies pabrinkimą mažinančiais vaistais (fenilpropanolaminas, pseudoefedrinas, efedrinas ir t.t.);
- jeigu sergate sunkia širdies liga (koronarinių kraujagyslių nepakankamumu) ar tam tikros formos glaukoma (padidėjęs akispūdis);
- jeigu yra šlapinimosi sutrikimų dėl prostatos ar kitų priežasčių;
- jeigu anksčiau ar neseniai yra buvę traukulių;
- jeigu esate gydomas neselektyviais MAO inhibitoriais (iproniazidu). Tai vaistai, vartojami tam tikrų depresijos formų gydymui;
- jeigu maitinate kūdikį krūtimi.

JEIGU ABEJOJATE, KLAUSKITE GYDYTOJO AR VAISTININKO PATARIMO.

Specialių atsargumo priemonių reikia:
- Jeigu jums bus taikoma nejautra, kelias dienas iki jos nutraukite vaisto vartojimą ir apie jo vartojimą pasakykite anesteziologui.

Šis vaistas gali sukelti mieguistumą, kuris dar sustiprėja pavartojus alkoholio. Geriausiai vaistą pradėti vartoti vakare ir gydymo laikotarpiu vengti alkoholio. Jeigu nosies sekretas yra pūlingas, nepraeina karščiavimas arba būklė per 5 gydymo dienas nepagerėja, pasikonsultuokite su gydytoju.

Nėštumas
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėštumo metu vaisto Hexarine vartoti nerekomenduojama.

Žindymo laikotarpis
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Dėl galimo neigiamo poveikio kūdikiui, žindymo metu vartoti šio vaisto draudžiama.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Asmenys vairuojantys transporto priemones ir valdantys mechanizmus turi atkreipti dėmesį, kad vartojant šį vaistą gali pasireikšti mieguistumas ar slopinimas. Šis poveikis sustiprėja geriant alkoholio ar vartojant vaistų, kurių sudėtyje yra alkoholio.

Sportinė veikla
Sportininkai turi atkreipti dėmesį, kad šio vaisto sudėtyje yra veikliosios medžiagos fenilefrino, galinčios sąlygoti teigiamą dopingo testo rezultatą.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Hexarine medžiagas
Vaisto sudėtyje yra laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Šio vaisto sudėtyje yra kraujagysles sutraukiančio vaisto fenilefrino, antihistamininio poveikio vaisto chlorfenamino, kurių patartina nevartoti kartu su alkoholiu ir kraujagysles sutraukiančiais vaistais: bromokriptinu, kabergolinu, lizuridu, pergolidu, dihidroergotaminu, ergotaminu, metilergometrinu, linezolidu, taip pat su kitais geriamais ar į nosį lašinamais nosies pabrinkimą mažinančiais vaistais. Jeigu kyla klausimų, klauskite gydytojo ar vaistininko

3. KAIP VARTOTI HEXARINE TABLETES NUO PERŠALIMO

Hexarine Tabletes reikia gerti. Tik suaugusiems žmonėms ir vaikams vyresniems nei 15 metų. Vyresniems nei 15 metų asmenims – vartojama po 1 Hexarine tabletę, jeigu reikia dozę galima pakartotinai išgerti ne anksčiau kaip po 4 valandų. Negalima suvartoti daugiau kaip 2 tablečių per parą. Vyresniems nei 18 metų asmenims - vartojama po 2 Hexarine tabletes, jeigu reikia dozę galima pakartotinai išgerti ne anksčiau kaip po 4 valandų. Negalima suvartoti daugiau kaip 6 tablečių per parą.

Senyviems žmonėms, sergantiems inkstų ir/ar kepenų funkcijos nepakankamumu, nurodytos dozės koreguoti nereikia. Kadangi chlorfenaminas pasižymi slopinančiu poveikiu, vaistą patartina vartoti vakare.

Gydymo trukmė
Gydymas paprastai neturėtų trukti ilgiau kaip 5 dienas.

Pavartojus per didelę Hexarine tabletės dozę
Perdozavus reikia nutraukti vaisto vartojimą ir nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Pamiršus pavartoti Hexarine tablečių
Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS HEXARINE POVEIKIS

Hexarine, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Alerginės reakcijos, dėl kurių gali reikti nutraukti gydymą:
- odos bėrimas (paraudimas, niežėjimas, dilgėlinė, egzema);
- angioneurotinis pabrinkimas (dilgėlinė su staigiu veido ir kaklo patinimu, galinčiu sukelti kvėpavimo sutrikimus);
- anafilaksinis šokas.

Dėl vaisto sudėtyje esančio fenilefrino gali pasireikšti:
- galvos skausmas;
- širdies plakimas;
- arterinės hipertenzijos priepuoliai;
- prakaitavimas, blyškumas ar tremoras;
- elgesio sutrikimai ar nerimas;
- pykinimas;
- vėmimas.

Pasireiškus šiems simptomams nutraukite gydymą ir nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Išskirtinais atvejais ligoniams gydytiems vaistais, kurių sudėtyje buvo fenilefrino, buvo stebėtas hemoraginis insultas, ypač jeigu nebuvo laikomasi specialių įspėjimų ir kontraindikacijų (žiūrėti skyrių 2 „Kas žinotina prieš vartojant Hexarine tabletės“). Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI HEXARINE TABLETES NUO PERŠALIMO

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia. Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Hexarine vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA APIE HEXARINE TABLETES NUO PERŠALIMO

Hexarine sudėtis
- Veikliosios Hexarine medžiagos yra biklotimolis, fenilefrino hidrochloridas ir chlorfenamino maleatas. Vienoje tabletėje yra 30 mg biklotimolio, 10 mg fenilefrino hidrochlorido, 2 mg chlorfenamino maleato.
- Pagalbinės medžiagos yra natrio laurilsulfatas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, karboksimetilkrakmolo (A tipo) natrio druska, magnio stearatas, mikrokristalinė celiuliozė, laktozė monohidratas.

Hexarine išvaizda ir kiekis pakuotėje
Hexarine yra baltos spalvos, apvalios, išgaubtos formos tabletės. PVC ir aliuminio folijos lizdinė plokštelė. Kartono dėžutėje yra 20 tablečių.

Hexarine rinkodaros teisės turėtojas

UAB ORIVAS
J. Jasinskio 16 B
LT-01112 Vilnius
Lietuva

Hexarine tablečių gamintojas

Laboratoires BOUCHARA – RECORDATI
Parc Mecatronic – 03410 Saint – Victor
Prancūzija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtoją:
UAB „ORIVAS“
J. Jasinskio 16B
LT- 01112 Vilnius
Tel.: +370 5 252 65 70
El. paštas: info@orivas.lt

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2011-10-20
Šaltinis: VVKT

atgal Vartojimas
Hexarine tabletės, N20
Hexarine tabletės, N20

Hexarine tabletės, N20 vartojimas

Hexarine Tabletes reikia gerti. Tik suaugusiems žmonėms ir vaikams vyresniems nei 15 metų. Vyresniems nei 15 metų asmenims – vartojama po 1 Hexarine tabletę, jeigu reikia dozę galima pakartotinai išgerti ne anksčiau kaip po 4 valandų. Negalima suvartoti daugiau kaip 2 tablečių per parą. Vyresniems nei 18 metų asmenims - vartojama po 2 Hexarine tabletes, jeigu reikia dozę galima pakartotinai išgerti ne anksčiau kaip po 4 valandų. Negalima suvartoti daugiau kaip 6 tablečių per parą. Senyviems žmonėms, sergantiems inkstų ir/ar kepenų funkcijos nepakankamumu, nurodytos dozės koreguoti nereikia. Kadangi chlorfenaminas pasižymi slopinančiu poveikiu, vaistą patartina vartoti vakare.
atgal Atsiliepimai
Hexarine tabletės, N20
Hexarine tabletės, N20
Rašyti atsiliepimą
Gal ieškote...?
VVKT.lt logotipas Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!