hydrotac 10x10cm

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Tvarstis žaizdoms

Hartmann Hydrotac sterilus putų tvarstis, 10 x 10 cm, N1

Kategorija:
Prekės kodas
16319
Gamintojas
Paul Hartmann AG
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
6Pirkdami prekę dovanų gausite +6 lojalumo taškai

Hartmann Hydrotac putų tvarstis, sterilus, 10 x 10 cm, N1

Tvarstis žaizdų gydymui

Hartman Hydrotac - putų tvarstis su poliuretaniniu dujas praleidžiančiu bei skysčiams ir mikroorganizmams atspariu sluoksniu. Tvarsčio vidinė pusė padengta hidrogeliu, sudarytu iš vandens turinčio hibridinio polimero, kurio sudėtyje yra propilenglikolio.

Hartmann Hydrotac putų tvarsčio funkcijos

Tvarstis „HydroTac"* sugeria eksudatą ir kartu, jei žaizdos sausos, drėkina. Taip sudaroma gijimo procesą skatinanti drėgna aplinka. Vidinė tavrsčio pusė padengta geliu, kuris neleidžia „HydroTac" prilipti prie žaizdos. Tvarstis nuimamas neskausmingai, žaizdoje nelieka likučių.

 „HydroTac sacral" kraštai yra lipnūs, todėl tvarsčiams pritvirtinti nereikia papildomų fiksuojamųjų medžiagų.

Hartman Hydrotac putų tvarsčio indikacijos

Tvarsčiai „HydroTac" naudojami lengvai ar vidutiniškai eksuduojančioms žaizdoms, esant jų granuliacijų ir epitelizacijos fazėms.

Hartman Hydrotac putų tvarsčio kontraindikacijos

„HydroTac" negalima naudoti esant jautrumui vienai iš sudedamųjų dalių.

Hartman Hydrotac naudojimosi putų tvarsčiu instrukcija

Tvarstis „HydroTac", „HydroTac comfort", „HydroTac sacral" ar „HydroTac concave" parenkamas pagal žaizdos dydį taip, kad 1-2 cm dengtų žaizdos kraštus. Jei reikia, tvarstį „HydroTac" / „HydroTac concave" galima kirpti steriliomis žirklėmis.

„HydroTac sacral": balta apsauginė plėvelė nuimama vadovaujantis numeracija (1), tvarstis ant žaizdos dedamas geliu padengta puse ir gerai prispaudžiami lipnūs kraštai. Nuimamos šoninės apsauginės plėvelės (2) ir gerai priklijuojamas lipnus kraštas. Išorinė plėvelė nuimama vadovaujantis numeracija (3 ir 4).

Įsitikinti, kad tvarstis gerai priglunda prie žaizdos dugno. Gilioms žaizdoms gydyti patartina naudoti kitus tvarsčius, pvz.: „Hydrosorb Gel" arba „Sorbalgon".

Tvarstį reikia keisti pagal gydytojo nurodymus arba ties tvarsčio kraštais pasirodžius eksudatui.

Įspėjimai apie Hartmann Hydrotac putų tvarstį

  • Esant kliniškai infekuotoms žaizdoms ir atviriems kauliniams ar sausgyslių audiniams, tvarsčius „HydroTac" galima naudoti tik prižiūrint gydytojui.
  • 2 ir 3 laipsnio nudegimai po nekrozių pašalinimo ar chirurginio gydymo „HydroTac" gali būti gydomi tik prižiūrint gydytojui.
  • Tvarsčių „HydroTac" negalima naudoti kartu su tokiais oksidantais kaip hipochlorito tirpalas arba vandenilio peroksidas, nes jie gali pažeisti patį tvarstį.
  • Prieš gydant sudėtingesnes žaizdas, būtina atlikti medicininę apžiūrą ir įvertinti žaizdos būklę bei gijimą stabdančius faktorius. Gydymas tvarsčiais „HydroTac" nepakeičia priežastinio žaizdos gydymo.
  • Laikyti sausoje vietoje.
  • Tvarsčiai yra sterilūs, kol nepažeista jų pakuotė.
  • Pakartotinai nesterilizuoti.
  • Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.

Hartmann Hydrotac putų tvarsčio gamintojas

 „PAUL HARTMANN AG", 89522 Heidenheim, Vokietija

 

Hartmann Hydrotac sterilus putų tvarstis, 10 x 10 cm, N1 vartojimas

Tvarstis „HydroTac", „HydroTac comfort", „HydroTac sacral" ar „HydroTac concave" parenkamas pagal žaizdos dydį taip, kad 1-2 cm dengtų žaizdos kraštus. Jei reikia, tvarstį „HydroTac" / „HydroTac concave" galima kirpti steriliomis žirklėmis. „HydroTac sacral": balta apsauginė plėvelė nuimama vadovaujantis numeracija (1), tvarstis ant žaizdos dedamas geliu padengta puse ir gerai prispaudžiami lipnūs kraštai. Nuimamos šoninės apsauginės plėvelės (2) ir gerai priklijuojamas lipnus kraštas. Išorinė plėvelė nuimama vadovaujantis numeracija (3 ir 4). Įsitikinti, kad tvarstis gerai priglunda prie žaizdos dugno. Gilioms žaizdoms gydyti patartina naudoti kitus tvarsčius, pvz.: „Hydrosorb Gel" arba „Sorbalgon". Tvarstį reikia keisti pagal gydytojo nurodymus arba ties tvarsčio kraštais pasirodžius eksudatui.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau