gurgio arbatele

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Žolelių arbata virškinimui

Gurgio arbatėlė, žolelių arbata vaikams nuo 12 mėn., 50 g

Kategorija:
Prekės kodas
14498
Gamintojas
Acorus Calamus, UAB
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Pranešti, kai bus prekyboje“, įveskite savo el. paštą ir sistema jus informuos kada jis vėl bus prekyboje.
4Pirkdami prekę dovanų gausite +4 lojalumo taškai

Gurgio arbatėlė, žolelių arbata vaikams nuo 12 mėn., 50 g

Gurgio receptas dažnesniems pasimatymams su puoduku ir linksmai gurgiančiam skrandukui: niekas taip neišjudina debesų pilvelyje, kaip karšto vėjelio nuo arbatos gūsis ir jos gėrimas mažais gurkšneliais.

  • Balkšvųjų gysločių sėklų luobelės ir linų sėklos, esančios Gurgio arbatoje vaikams, gali padėti lengvinti virškinimą ir šalinimą.

Gurgio arbatėlės virškinimui sudėtis

Balkšvųjų gysločių sėklų luobelės  50 %, linų sėklos  30 %, ramunėlių žiedai  10 %, obuolių žievelės 10 %.

Gurgio arbatėlės paruošimas ir vartojimo būdas

Vaikams iki 4 metų, 1 arbatinį šaukštelį Gurgio žolelių mišinio užpilkite 150 ml verdančio vandens, uždenkite ir retkarčiais pamaišykite. Po 2030 minučių išmaišykite ir nukoškite. Vartokite žolelių arbatą virškinimui 12 kartus per parą, tarp valgių. Vaikams nuo 4 metų, 2 arbatinius šaukštelius mišinio užpilkite 200 ml verdančio vandens, uždenkite ir retkarčiais pamaišykite. Po 2030 minučių išmaišykite ir nukoškite. Vartokite Gurgio arbatą 12 kartus per dieną, tarp valgių. Nerekomenduojama vartoti vaikams iki 12 mėnesių.

Svarbi pastaba

Prieš ruošiant arbatą, būtina pasitarti su gydytoju pediatru, ir jeigu gydytojas pediatras nenurodė kitaip, arbatą ruošti ir vartoti taip kaip nurodyta. Negalima vartoti vaikams alergiškiems bent vienai iš sudėtinių dalių. Arbatą gerti kūno temperatūros, galima pasaldinti.

Gurgio žolelių arbatos vaikams gamintojas

Acorus Calamus, UAB

Gurgio arbatėlė, žolelių arbata vaikams nuo 12 mėn., 50 g vartojimas

Vaikams iki 4 metų, 1 arbatinį šaukštelį Gurgio žolelių mišinio užpilkite 150 ml verdančio vandens, uždenkite ir retkarčiais pamaišykite. Po 20–30 minučių išmaišykite ir nukoškite. Vartokite žolelių arbatą virškinimui 1–2 kartus per parą, tarp valgių. Vaikams nuo 4 metų, 2 arbatinius šaukštelius mišinio užpilkite 200 ml verdančio vandens, uždenkite ir retkarčiais pamaišykite. Po 20–30 minučių išmaišykite ir nukoškite. Vartokite Gurgio arbatą 1–2 kartus per dieną, tarp valgių. Nerekomenduojama vartoti vaikams iki 12 mėnesių.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.