Maisto papildas

SUPERFOODS GOJI kapsulės N30

Category:
Product code
17773
Manufacturer
SuperFoods Nature's Best
Price € 12,50 €  15,63* You save
€ 3,13 (20%)
Notify when price drops

Maisto papildas SUPERFOODS GOJI, 30 kapsulių

Dygliuotųjų ožerškių uogų (Lycium barbarum) dar žinomų kaip Goji uogos ekstraktas, kurio sudėtyje yra 50% polisacharidų (150 mg kiekvienoje kapsulėje).   

Rytų šalyse Goji uogos jau tūkstantmečiais vartojamos ir vertinamos dėl savo maistinių savybių, vitaminų ir aminorūgščių gausos.

SUPERFOODS GOJI ekstraktas yra gaminamas iš vienos vertingiausių Goji uogų rūšių - Lycium barbarum. Gamybai naudojamas specialus procesas, kad būtų išsaugotas aukštas ir pastovus polisacharidų kiekis bei maksimaliai koncentruojamos ir išsaugomos naudingosios uogų savybes.

Maisto papildo SUPERFOODS GOJI sudėtis

Vienoje kapsulėje yra:  RMV %
Dygliuotųjų ožerškių uogų (Lycium barbarum) ekstraktas (jame yra 150 mg polisacharidų) 300 mg -

Sudėtyje nėra gliuteno, cukraus, laktozės, sojų. Tinka vegetarams ir veganams. Sudedamosios dalys: Dygliuotųjų ožerškių uogų (Lycium barbarum) ekstraktas (jame yra 50% polisacharidų), lipnumą reguliuojanti medžiaga mikrokristalinė celiuliozė, drėgmę išlaikanti medžiaga celiuliozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, kapsulės apvalkalas hidroksipropilmetilceliuliozė.

Maisto papildo SUPERFOODS GOJI vartojimas

Kasdien gerti po 1 kapsulę. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Nevartoti pasibaigus tinkamumo laikui. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Maisto papildo SUPERFOODS GOJI laikymas

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 oC temperatūroje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Maisto papildo SUPERFOODS GOJI gamintojas

SUPERFOODS Nature's Best

Maisto papildo SUPERFOODS GOJI atstovas Lietuvoje

UAB ENTAFARMA Plius, Klonėnų vs. 1, Širvintų r.sav.

SUPERFOODS GOJI kapsulės N30 usage

Kasdien gerti po 1 kapsulę. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Nevartoti pasibaigus tinkamumo laikui. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

Reviews

Your opinion about our distribution is important to us.
We will be very grateful for your comments.

Write a comment

This website uses cookies for its operation, to improve the browsing experience and for marketing. More information about cookies and how to decline them - privacy policy.