Preparatas nuo utėlių

Hedrin tirpalas nuo utėlių, 100 ml

Category:
Product code
8371
Manufacturer
Thornton & Ross Limited
Price € 7,82 €  9,20* You save
€ 1,38 (15%)
Notify when price drops

Hedrin tirpalas nuo utėlių, 100 ml

Hedrin tirpalas naikina galvos utėles ir jų kiaušinėlius

Norint sėkmingai išnaikinti galvos utėles, prašome vadovautis šiais nurodymais. Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami naudoti preparatą.

Apie galvos utėles

 • Įvairaus amžiaus galvos utėlių dydis skiriasi. Jos gali būti 0,5–3 mm ilgio (nuo spausdinto taško iki sezamo sėklos dydžio). Aptikti galvos utėles labai sunku, nes jos gali keisti savo spalvą, prisiderindamos prie aplinkos.
 • Utėlės gyvena prie pat galvos odos ir minta krauju, todėl odą gali niežėti.
 • Galvos utėlės negali šokinėti, skristi ar plaukti. Užsikrečiama tiesioginio kontakto metu (galva prie galvos) ar naudojant bendras galvos priežiūros priemones, dangalus (šukas, rankšluosčius, kepures ir t.t.). Todėl utėlių dažniausiai aptinkama vaikų ir su jais artimai bendraujančių žmonių galvose. Radus utėlių, labai svarbu patikrinti ar kiti šeimos nariai neužsikrėtę.
 • Galvos utėlės gyvena tik žmonių galvos plaukuose, joms nesvarbu, ar plaukai ištrinkti ar nešvarūs.
 • Utėlių patelė padeda 3–5 kiaušinius per parą, o jie išsirita po 7 dienų. Štai kodėl yra svarbu pakartoti gydymą po 7 dienų, norint užtikrinti, kad visos utėlės, kurios išsirito po pirmojo gydymo, būtų sunaikintos.
 • Utėlei išsiritus, tuščias lukštas lieka prilipęs prie plauko. Jis nekelia pavojaus ir gali būti pašalintas pirštais ar tankiomis šukomis.

1. Kas yra Hedrin tirpalas ir kam jis naudojamas?

Tai yra labai veiksmingas tirpalas galvos utėlėms ir jų kiaušinėliams naikinti.

2. Kas žinotina prieš naudojant Hedrin tirpalą?

Hedrin tirpalo naudoti negalima:

Jei Jūs esate jautrus kuriai nors iš sudedamųjų medžiagų.

Specialios atsargumo priemonės

 • Tik išoriniam naudojimui.
 • Nenaudoti tirpalo ant pažeistos odos.
 • Saugokite, kad tirpalas nepatektų į akis, burną. Jei netyčia pateko į akis, gausiai praplaukite jas vandeniu. Jei dirginimas nepraeina, kreipkitės į gydytoją.
 • Jei netyčia prarijote tirpalo, kuo greičiau kreipkitės į gydytoją. Su savimi pasiimkite preparatą ir jo pakuotę, kad galėtumėte parodyti, ką prarijote.

Įspėjimas
Hedrin tirpalu sudrėkintus plaukus laikykite atokiau nuo ugnies šaltinių, ypač nuo atviros liepsnos, degančių cigarečių, kadangi plaukai gali lengvai užsidegti.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Hedrin tirpalą galima naudoti nėštumo metu ir žindant kūdikį.

Vaikams
Hedrin skirtas vyresniems kaip 6 mėnesių vaikams. Jaunesniems nei 6 mėnesių vaikams galima naudoti tik prižiūrint medicinos specialistams.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Hedrin tirpalas neturi poveikio gebėjimui vairuoti automobilį ar valdyti mechanizmus.

3. Kaip naudoti Hedrin tirpalą

Hedrin skirtas suaugusiems ir vyresniems kaip 6 mėnesių vaikams.

Įsidėmėkite!
Radus utėlių nors vieno šeimos nario galvoje, labai svarbu patikrinti ar kiti šeimos nariai neužsikrėtę. Visus užsikrėtusius gydykite vienu metu. Hedrin skirtas tik išoriniam naudojimui.

Hedrin tirpalo nuo utėlių naudojimo būdas

 • Hedrin tirpalą nuo utėlių tolygiai paskirstykite ant SAUSŲ plaukų. Galvos oda turi būti visiškai padengta.
 • Įtrinkite skystį į plaukus pirštais ar paprastomis šukomis, kad jie sudrėktų nuo šaknų iki pat galiukų. Leiskite plaukams natūraliai išdžiūti.
 • Tirpalu sudrėkintus plaukus palikite 1 valandai.
 • Plaukus išplaukite įprastu šampūnu, kruopščiai išskalaukite juos vandeniu ir nusausinkite.
 • Labai svarbu Hedrin tirpalą pakartotinai panaudoti po 7 dienų, kad būtų sunaikintos per šį laiką išsiritusios utėlės. Jeigu procedūra nepakartojama, utėlės ir vėl gali išplisti.

4. Galimas šalutinis Hedrin tirpalo nuo utėlių poveikis

Jei Hedrin naudojate ant pažeistos odos, gali atsirasti nedidelis dirginimas. Kartais preparatas gali sukelti galvos odos pleiskanojimą, niežėjimą ar dirginimą aplink akis. Nutraukite Hedrin naudojimą, jei atsirado odos bėrimas ar kitų padidėjusio jautrumo požymių. Nuplaukite odą vandeniu su muilu ir kreipkitės į gydytoją. Jei pasireiškė šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, nutraukite produkto naudojimą ir kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

5. Hedrin tirpalo nuo utėlių laikymas

Laikyti Hedrin tirpalą nuo utėlių vaikams nepasiekiamoje vietoje. Sandariai uždarytą gamintojo pakuotėje. Ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Pasibaigus galiojimo terminui, Hedrin tirpalo nenaudoti. Jei išpylėte Hedrin tirpalo ant grindų, būkite atsargūs, nes galite paslysti. Tuščia Hedrin tirpalo nuo utėlių pakuotė gali būti perdirbama.

6. Kita informacija apie Hedrin tirpalą nuo utėlių 

Hedrin tirpalo sudėtis:
Hedrin tirpalas yra 4 % dimetikono tirpalas.

Dimetikonas nėra cheminis nuodas. Jis veikia fiziniu būdu, t.y. veiksmingai apgaubia utėles, užkemša jų kvėpavimo angas. Parazitai uždūsta ir žūna. Būtent todėl negali atsirasti utėlių atsparumas Hedrin tirpalui. Kita sudedamoji medžiaga – ciklometikonas 5. Ciklometikonas 5 yra jungiamoji medžiaga, kuri po įtrinimo į plaukus, išgaruoja ir palieka dimetikoną naikinti utėles.

Hedrin tirpalo nuo utėlių išvaizda

Tai yra skaidrus bekvapis tirpalas. Hedrin tirpalas tiekiamas 50 ir 100 ml pakuote. Taip pat yra ir purškiamųjų pakuočių.

Hedrin tirpalo nuo utėlių gamintojas

Thornton & Ross Ireland Ltd.,
4045 Kingswood road, Citywest Business Campus,
Co Dublin, Airija

Hedrin tirpalo nuo utėlių rinkodaros teisių savininkas

UAB „Miečys“,
Masiuliškių g. 15, Sutkūnai,
76104 Šiaulių raj.

Nemokama tel. linija: 8-800 1 23 45, www.miecys.com. Šis pakuotės lapelis parengtas 2009 m. kovo mėn. Hedrin yra registruotas „Thornton & Ross Ltd“ prekės ženklas.

Hedrin tirpalas nuo utėlių, 100 ml usage

Hedrin tirpalą nuo utėlių tolygiai paskirstykite ant SAUSŲ plaukų. Galvos oda turi būti visiškai padengta. Įtrinkite skystį į plaukus pirštais ar paprastomis šukomis, kad jie sudrėktų nuo šaknų iki pat galiukų. Leiskite plaukams natūraliai išdžiūti. Tirpalu sudrėkintus plaukus palikite 1 valandai. Plaukus išplaukite įprastu šampūnu, kruopščiai išskalaukite juos vandeniu ir nusausinkite. Labai svarbu Hedrin tirpalą pakartotinai panaudoti po 7 dienų, kad būtų sunaikintos per šį laiką išsiritusios utėlės. Jeigu procedūra nepakartojama, utėlės ir vėl gali išplisti.

Reviews

Your opinion about our distribution is important to us.
We will be very grateful for your comments.

Write a comment