Maisto papildas, geležies preparatas

Geležis Homeoligo, N90

Category:
Product code
8595
Manufacturer
Yves Ponroy

Geležis Homeoligo maisto papildas su saldikliu, 90 tablečių

Geležis: padeda palaikyti normalią pažinimo funkciją; padeda palaikyti normalią energijos apykaitą; padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą; padeda palaikyti normalų deguonies pernešimą organizme; padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą; padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį; geležis atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.

Geležies maisto papildo Homeoligo vartojimas

Sučiulpkite 3 tabletes kas rytą, patartina nevalgius, kad organizmas geriau pasisavintų geležį.

Nevartoti kaip maisto pakaitalo. Neviršyti rekomenduojamos paros normos. Tinkamumo laikui pasibaigus, produkto vartoti negalima. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Nevartoti kartu su kitais maisto papildais, kuriuose yra cinko ar kalcio. Organizmas geriau pasisavins geležį, jei  jos preparatų nevartosite kartu su kava, arbata ar pieno produktais.

Sudėtyje yra poliolių, vartojant dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą. Nevartoti alergiškiems sojų pupelėms.

Maisto papildo Homeoligo sudėtis

Saldiklis sorbitolis; kukurūzų krakmolas; geležies pirofosfatas; natūrali apelsinų kvapioji medžiaga, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, emulsiklis sojos lecitinas.

3-ose tabletėse: Kiekis RMV*
Geležis 7 mg 50 %

*RMV - referencinė maistinė vertė.

Maisto papildo Homeoligo geležis gamintojas

IRB Yves Ponroy, Parc d’Activite Sud Loire, 85612 Montaigu Cedex, Prancūzija.

Geležis Homeoligo, N90 usage

Sučiulpkite 3 tabletes kas rytą, patartina nevalgius, kad organizmas geriau pasisavintų geležį. Nevartoti kaip maisto pakaitalo. Neviršyti rekomenduojamos paros normos. Tinkamumo laikui pasibaigus, produkto vartoti negalima. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Nevartoti kartu su kitais maisto papildais, kuriuose yra cinko ar kalcio. Organizmas geriau pasisavins geležį, jei jos preparatų nevartosite kartu su kava, arbata ar pieno produktais. Sudėtyje yra poliolių, vartojant dideliais kiekiais gali sukelti viduriavimą. Nevartoti alergiškiems sojų pupelėms.

Reviews

Your opinion about our distribution is important to us.
We will be very grateful for your comments.

Write a comment

This website uses cookies for its operation, to improve the browsing experience and for marketing. More information about cookies and how to decline them - privacy policy.