Drėkinanti ir raukšleles užpildanti priemonė

FILORGA intensyviai drėkinantis koncentratas HYDRA HYAL, 30 ml

Category:
Product code
15933
Manufacturer
Laboratoires FILORGA
Price € 36,97 €  49,29* You save
€ 12,32 (25%)
Notify when price drops

FILORGA intensyviai drėkinantis koncentratas HYDRA HYAL, veido priežiūros priemonė, 30 ml

INTENSYVAUS POVEIKIO DRĖKINANTIS, RAUKŠLELES UŽPILDANTIS BEI ŠVYTĖJIMO SUTEIKIANTIS KONCENTRATAS. PALAIKO OPTIMALŲ HIALURONO RŪGŠTIES ATSINAUJINIMO LYGĮ ODOJE.  

Kurdama šį koncentratą, Laboratoires FILORGA pritaikė savo ilgametę patirtį medicininės hialurono rūgšties gamyboje. Koncentrato veiksmingumui ir efektyvumui sukurti, buvo kruopščiai panaudoti  medicininio giluminio drėkinimo bei mikroužpildymo technikų privalumai.

Filorga koncentratas intensyviai drėkina ne tik paviršinius, bet ir giluminius odos sluoksnius, lygina veido odą ir suteikia jai putlumo. Koncentratas savo sudėtyje turi 4 skirtingų dydžių hialurono rūgšties molekulių, kurios pasižymi skirtingu poveikiu. Tai užtikrina efektyvų visų geriausių hialurono rūgšties sąvybių išnaudojimą.

  • Aukšto molekulinio svorio hialurono rūgštis – vienas efektyviausių drėkiklių: apsaugo odą, lygina dėl odos sausumo atsiradusias raukšleles, suteikia iš karto jaučiamą drėkinimą paviršiniams odos sluoksniams.
  • Vidutinio molekulinio svorio hialurono rūgštis kartu su drėkinamuoju kompleksu (glicerinas, šlapalas, trehalozė, L-serinas) drėkina gilesnius odos sluoksnius.
  • Žemo molekulinio svorio hialurono rūgšties fragmentai įsikverbia į giliuosius odos sluoksnius ir suteikia priešraukšlinį užpildantį poveikį.
    oHialurono rūgšties molekulės  inkapsuliuotos chronosferose (mažuose vektoriuose). Jie užtikrina laipsnišką  veikliųjų medžiagų atpalaidavimą į visus odos sluoksnius ir nuolatinį 24 valandų poveikį.

Stimuliuoja endogeninės hialurono rūgšties atsinaujinimą. Koncentrato sudėtyje esantys raudonieji dumbliai bei Galanga lapų ekstraktas suaktyvina hialurono rūgšties sintezę dermoje ir epidermyje.  Taip palaikomas optimalus hialurono rūgšties atsinaujinimo lygis bei užtikrinamas ilgalaikis drėkinimas iš vidaus.

Suteikia odai sveiko spindesio. Mondo žolėje esantys fruktozanai skatina epidermio lipidų sintezę ir optimizuoja jų struktūrą. NCTF kompleksas su vitaminais, aminorūgštimis, antioksidantais bei mineralais stimuliuoja ląstelių gyvybingumą bei keratinocitus. Veikdami kartu šie ingredientai suformuoja lygesnį, tvirtesnės sandaros epidermį, todėl oda sveikai švyti.

Rezultatai naudojant FILORGA drėkinamąjį koncentratą:
40%* didesnis odos drėgmės lygis po 30 min.
23%* didesnis odos drėgmės lygis po 24 valandų.
53%** didesnis odos drėgmės lygis naudojant du Filorga produktus: Hydra-Hyal ir Hydra-Filler 1 mėnesį.
17%*** mažiau raukšlių apie akis po 30 min.
27%*** mažiau raukšlių apie akis po 1 mėnesio.
33%** labiau spindinti oda naudojant du Filorga produktus: Hydra-Hyal ir Hydra-Filler 1 mėnesį.

*Korneometrijos tyrime dalyvavo 21 moterys, turinčios sausą odą, kurių amžius 25  - 55 metai.
**Savarankišką savęs įvertinimą atliko atrankinė grupė, kurioje dalyvavo 21 moterys, turinčios sausą odą, kurių amžius 25 - 55 metai. 1 mėnesį  du kartus per dieną buvo naudojamas Hydra-Hyal ir Hydra-Filler.
***Fotografinės analizės tyrime dalyvavo  21 moterys, turinčios sausą odą, kurių amžius 25-55 metai.

FILORGA veido koncentrato naudojimas

Naudokite Filorga drėkinamąjį koncentratą kiekvieną rytą ir vakarą ant švarios veido, kaklo bei dekolte odos prieš dieninį ar naktinį kremą.

FILORGA intensyviai drėkinančio koncentrato gamintojas

Laboratoires FILORGA

FILORGA intensyviai drėkinantis koncentratas HYDRA HYAL, 30 ml usage

Naudokite Filorga drėkinamąjį koncentratą kiekvieną rytą ir vakarą ant švarios veido, kaklo bei dekolte odos prieš dieninį ar naktinį kremą.

Reviews

Your opinion about our distribution is important to us.
We will be very grateful for your comments.

Write a comment

This website uses cookies for its operation, to improve the browsing experience and for marketing. More information about cookies and how to decline them - privacy policy.