Arbatos ir vaistažolės

Dilgėlių lapai, 1 g, N30 (Š)

Category:
Product code
6501
Manufacturer
Švenčionių vaistažolės
Price € 0,85 €  1,22* You save
€ 0,37 (30%)
Notify when price drops

Dilgėlių lapų arbata, žolelių arbata, 1 g, N30 (Š)

Dilgėlių lapų žolelių arbata vartojama kaip papildoma šlapimo išsiskyrimo skatinimo priemonė. Dar XVII amžiuje dilgėlę gydytojai vertino ne tik kaip turinčią kraujavimą stabdančių savybių, bet ir kaip mikrobus naikinantį bei žaizdas gydantį augalą. Dėl diuretinių savybių dilgėlių arbata yra švelnus ir natūralus būdas mažinti padidėjusį kraujo spaudimą.

Dilgėlių lapų arbatos vartojimas

Du arbatinius šaukštelius dilgėlių lapų arbatos užpilti stikline verdančio vandens, palaikyti 10–15 min. ir nukošti. Gerti šiltą.

Svarbi informacija apie Dilgėlių lapų arbatą

Netinka dilgėlių arbata nėštumo metu. Dilgėlių arbatos jokiomis aplinkybėmis negalima naudoti kartu su ličio preparatais. Dėl aukščiau minėto diuretinio poveikio, ličio koncentracija gali tiek padidėti kad net apnuodyti organizmą

Dilgėlių lapų arbatos gamintojas

Švenčionių vaistažolės

Dilgėlių lapai, 1 g, N30 (Š) usage

Du arbatinius šaukštelius dilgėlių lapų arbatos užpilti stikline verdančio vandens, palaikyti 10–15 min. ir nukošti. Gerti šiltą.

Reviews

Your opinion about our distribution is important to us.
We will be very grateful for your comments.

Write a comment

This website uses cookies for its operation, to improve the browsing experience and for marketing. More information about cookies and how to decline them - privacy policy.