-8%
daosin n10

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Specialios medicininės paskirties maisto produktas, mitybai reguliuoti

Daosin kapsulės, N10

Kategorija:
Prekės kodas
16001
Gamintojas
SCIOTEC Diagnostic Technology
Kaina € 11,10 €  12,10* Sutaupote
€ 1,00 (8%)
Pranešti,
kai kaina nukris

Daosin kapsulės, specialios medicininės paskirties maisto produktas, mitybai reguliuoti, N10

Daosin kapsulės – specialios medicininės paskirties maisto produktas, skirtas mitybai reguliuoti, esant maisto netoleravimui dėl histamino.

Informacinis lapelis

Gerbiama (-as) kliente,
DAOSiN yra aukštos kokybės specialios medicininės paskirties maisto produktas su fermentu diamino oksidaze (DAO), atsakingu už histamino skaidymą. DAOSiN padeda kompensuoti šio fermento trūkumą ir palengvina simptomus, susijusius su histamino disbalansu.

Kas yra histaminas?

Histaminas yra mediatorius, vienas iš vadinamųjų biogeninių aminų, kuris natūraliai randamas daugelyje maisto produktų. Įprastai histamino turinčių maisto produktų vartojimas neturi jokio poveikio, nes histaminas greitai suskyla organizme ir paverčiamas paties organizmo fermentu diamino oksidaze (DAO).

Kas yra histamino netoleravimas?

Kai žarnyne trūksta fermento DAO, histaminas, kurio yra daugelyje maisto produktų, nesuskaidytas patenka į kraujotaką ir skatina lygiųjų raumenų spazmus, sukelia kraujotakos sutrikimus, slogą, odos paraudimą, niežulį ir kitokius negalavimus, o alergiškiems žmonėms sustiprina alergijos simptomus.

Būdingiausi histamino pertekliaus sukelti simptomai:

  • galvos skausmas ar net migrenos priepuoliai, galvos svaigimas,
  • odos išbėrimas, niežulys, patinimas,
  • virškinimo trakto sutrikimai, pavyzdžiui, viduriavimas, pilvo skausmas, spazmai, pilvo pūtimas, pykinimas,
  • astma, kvėpavimo sunkumai,
  • pagreitėjęs širdies plakimas,
  • užgulta nosis, sloga.

Fermento DAO trūkumą gali įtakoti genetinis polinkis, žarnyno patologija, vaistų, slopinančių DAO aktyvumą, vartojimas. Alkoholis tiesiogiai slopina DAO aktyvumą, o tai yra negalavimų, vadinamų „pagirių sindromu“ priežastis.

DAO aktyvumo sumažėjimas dažnai nustatomas sergantiesiems migrena, alerginėmis ligomis, žvyneline, todėl tokiems asmenims histamino turintys produktai pablogina būklę.

Kokie produktai turi histamino?

Norėdami išvengti histamino netoleravimo simptomų, anksčiau turėjome tik vieną galimybę – vengti daug histamino turinčių produktų. Tačiau didėjant maisto įvairovei, daug keliaujant, maitinantis ne namuose, tai padaryti tampa vis sunkiau.

Maisto produktai, kurie yra saugomi ar brandinami ilgą laiką, turi didelę dalį histamino ir kitų biogeninių aminų. Taip pat, yra maisto produktų, kurie vadinami histamino išvaduotojais, nes patekę į žarnyną išlaisvina histaminą.

Tokie maisto produktai yra:
- Alkoholis, ypač raudonas vynas ir putojantis vynas,
- Sūris,
- Jūros gėrybės, žuvis,
- Žalia dešra, pavyzdžiui, saliamis ar kumpis,
- Rauginti kopūstai,
- Įvairių rūšių daržovės, pavyzdžiui, pomidorai, špinatai, baklažanai,
- Įvairių rūšių vaisiai, pavyzdžiui, braškės, ananasai, bananai.

Vartojant vienu metu daug histamino turinčių maisto produktų, tokių kaip alkoholis ar sūris, gali sukelti labai stipras alergines reakcijas.

Taip pat yra taip vadinami DAO blokatoriai, pavyzdžiui, alkoholis ir grupė farmacinių ingredientų, kurie gali sukelti laikiną fermento DAO trūkumą. Jei reguliariai vartojate vaistus, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku ir išsiaiškinkite, kuri iš sudedamųjų dalių turi poveikį DAO ir gali sukelti histamino netoleravimą.

Kaip veikia DAOSIN tabletės?

Vartojant DAOSiN kapsules prieš valgį, žarnynas aprūpinamas fermentu DAO ir paruošiamas suskaidyti histaminą, kurio patenka su maistu. Taip DAOSiN palaiko histamino balansą organizme.

DAOSiN efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais. Jis gerina savijautą ir suteikia galimybę laisviau pasirinkti tai, ką norite valgyti.

Kaip vartoti DAOSIN specialiosios paskirties maisto produktą?

Rekomenduojama gerti po 1 DAOSiN kapsulę užsigeriant stikline vandens 10–15 minučių prieš valgį, kuriame yra histamino. Jei Jūs sunkiai praryjate kapsulę, ją galite išardyti ir mikrogranules išgerti su vandeniu. Kapsulės negalima smulkinti ar kramtyti. Didžiausia paros dozė – 3 DAOSiN kapsulės (kai vagoma 3 kartus histamino turinčių valgių per dieną).

Kokia DAOSIN sudėtis?

Stabilizatorius mikrokristalinė celiuliozė, glazūros medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, sacharozė, L-askorbo rūgštis (vitaminas C), ryžių krakmolas, glazūros medžiaga šelakas, stabilizatorius hidroksipropilceliuliozė, kiaulių inkstų baltymų ekstraktas (0,1 % diamino oksidazės), užpildas polivinilpolipirolidonas, lipnumą reguliuojanti medžiaga talkas, modifikuotas krakmolas, tirštiklis natrio karboksimetilceliuliozė, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis.

Mitybinė vertė

100 g

1 kapsulės

3 kapsulių

Energinė vertė

220 kJ/53 kcal

< 1 kJ/ < 1 kcal

< 1 kJ/ < 1 kcal

Riebalai

< 0,1 g

<0,1 mg

<0,1 mg

kuriuose: sočiųjų riebalų rūgščių

0 g

0 mg

0 mg

Angliavandeniai

11 g

29 mg

 87mg

kuriuose: cukrų

6,3 g

16 mg

48 mg

Baltymai

1,7 g

4,2 mg

12,6 mg

Druska

0 g

0 mg

0 mg

Vitaminas C

4,3 g (5375%) RMV*

11 mg (13,8%) RMV*

33 mg (41,3%) RMV*

Baltymų ekstraktas**

1,7 g

4,2 mg

12,6 mg

kuriuose: DAO

0,1 g

0,3 mg

0,9 mg

RMV* - Referencinė maistinė vertė %.
** Kiaulių inkstų baltymų ekstraktas su fermentu DAO (7%).

Svarbi pastaba. Specialios medicininės paskirties maisto produktas, skirtas mitybai reguliuoti, esant maisto netoleravimui dėl histamino. Produktas negali būti vienintelis mitybos šaltinis. Sudėtyje yra išgryninto baltymų ekstrakto (su fermentu diamino oksidaze(DAO)). Alkoholis ir kai kurie medikamentai gali ženkliai sumažinti fermento DAO aktyvumą. Produktas turi būti vartojamas prižiūrint medikams. Laikyti kambario temperatūroje, sausoje, nuo šviesos apsaugotoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Kokio dydžio pakuotėse gali būti DAOSIN?

DAOSIN tiekiamas pakuotėmis po 10, 30 ir 60 kapsulių.
Teksto peržiūros data: 2016 metų sausis.

DAOSIN tablečių gamintojas

SCIOTEC Diagnostic Technologies GmbH,
Ziegelfeldstraße 3, A-3430 Tulnas,
Austrija.

DAOSIN vaisto platintojas

UAB STADA-Nizhpharm-Baltija,
A. Goštauto g. 40A,
LT-03163 Vilnius,
Lietuva.

Daosin kapsulės, N10 vartojimas

Rekomenduojama gerti po 1 DAOSiN kapsulę užsigeriant stikline vandens 10–15 minučių prieš valgį, kuriame yra histamino. Jei Jūs sunkiai praryjate kapsulę, ją galite išardyti ir mikrogranules išgerti su vandeniu. Kapsulės negalima smulkinti ar kramtyti. Didžiausia paros dozė – 3 DAOSiN kapsulės (kai vagoma 3 kartus histamino turinčių valgių per dieną).

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau