biokalcis 1200 mg vitaminas k ir d milteliai geriamajam tirpalui ruosti n15

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Maisto papildas, kalcio preparatas

BioKalcis 1200 mg + vitaminas K ir D milteliai geriamajam tirpalui ruošti, N15

Kategorija:
Prekės kodas
14993
Gamintojas
GadotBiochemicals Ltd
9Pirkdami prekę dovanų gausite +9 lojalumo taškai

Kalcio preparatas bioKALCIS 1200mg+FOSFORAS+VITAMINAI K ir D, milteliai pakeliuose, N15

Pakuotės lapelis: informacija vartotojui.
Atidžiai perskaitykite šią informaciją prieš pradėdami vartoti maisto papildą.

Kas yra ir kam vartojamas bioKALCIS?

Tai maisto papildas milteliuose, papildantis organizmą kalciu, fosforu ir vitaminais K bei D3.

  • Kalcis reikalingas kaulų ir dantų būklei palaikyti.
  • Kalcis padeda palaikyti normalią raumenų veiklą, nervų impulso perdavimą, virškinimo fermentų veikimą bei energijos apykaitą.
  • Fosforas padeda palaikyti normalią kaulų būklę.
  • Vitaminas K padeda palaikyti normalią kaulų būklę ir kraujo krešėjimą.
  • Vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę, kalcio koncentraciją kraujyje, normalų kalcio ir fosforo įsisavinimą.
  • Vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, raumenų funkciją.

Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Teiginiai apie sveikumą patvirtinti pagal ES komisijos reglamentą Nr. 274/2014.

Kas žinotina prieš vartojant bioKALCIS?

Dėmesio! Šiame produkte nėra jokių cheminių priedų: saldiklių, kvapiųjų medžiagų, dažiklių, tirpiklių, stabilizatorių ar konservantų. Produkte naudojama kalcio žaliava - kalcio fosfatas – kuriame yra didelis kiekis gryno kalcio ir nėra jokių alergenų (pagal EU direktyvą 2003/89), dėl to jis plačiai naudojamas kūdikių mišinių gamyboje. Gamintojas yra sertifikuotas pagal Pasaulinį maisto saugos standartą. Kokybė atitinka aukščiausius Košerinio ir Halal sertifikatų reikalavimus, žaliava patvirtinta Izraelio Sveikatos Ministerijos.

Kalcio preparato bioKALCIS vartojimas

Vartojimas: vaikams nuo 2 iki 6 metų ¼ pakelio, nuo 6 iki 12 metų 1/3 pakelio, suaugusiems ½ pakelio per dieną prieš arba po valgio. Esant didesniam kalcio poreikiui suaugusiems galima vartoti 1 pakelį per dieną.

Miltelius išberkite į stiklinę, užpilkite 150-300ml kambario temperatūros vandens, pieno ar sulčių, gerai išmaišykite ir išgerkite. Rekomenduojame pasitarti su gydytoju ar vaistininku dėl vartojamo kitokio kiekio. Skonį galite reguliuoti cukrumi, medumi, įpylę daugiau vandens, pieno ar sulčių ir pan. Vartoti atsargiai, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) sudėtinei daliai.

Kalcio preparato bioKALCIS sudedamosios dalys

Sudedamosios dalys: kalcio fosfatas, kalcio citratas, vitaminas D3 (cholekalciferolis), vitaminas K (fitomenadionas).

Kalcio preparato bioKALCIS laikymas

Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje ir ne aukštesnėje kaip +25 ⁰C temperatūroje. Saugoti nuo drėgmės. Kadangi nėra jokių cheminių priedų ypatingai svarbu saugoti nuo drėgmės. Jei milteliai sukietėjo, vartoti galima - mineralų ir vitaminų kokybė nepakinta.

Kalcio preparato bioKALCIS papildoma informacija

Kodėl geriau vartoti produktus miltelių pavidalu? Išvengiama cheminių priedų, kurie būtų reikalingi kapsulių ar tablečių gamybai. Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Maisto papildas. Prefiksas „bio“ maisto papildo pavadinime reiškia biologinį įsisavinimą ir jo biocheminę prigimtį bei nėra susijęs su ekologine gamyba.

Kalcio preparato bioKALCIS kilmės šalis

“GadotBiochemical Ltd.”, Izraelis

BioKalcis 1200 mg + vitaminas K ir D milteliai geriamajam tirpalui ruošti, N15 vartojimas

Suaugusiems po ½ pakelio, vaikams nuo 2 iki 6 metų po ¼ pakelio, nuo 6 iki 12 metų 1/3 pakelio, per dieną, po valgio. BioKalcis 1200 mg + vitaminas K pakelio turinį išberkite į stiklinę (150-300ml) kambario temperatūros vandens ar pieno, sulčių, gerai išmaišykite ir išgerkite. Patariame pasitarti su gydytoju ar vaistininku dėl kitokio vartojamo kiekio vartoti atsargiai, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) sudėtinei daliai.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.