beiniomed natur moor durpiu pagalvele pilvui ir zarnynui

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Šildanti medicinos priemonė

Beiniomed Natur-Moor durpių pagalvėlė pilvui ir žarnynui, N1

Kategorija:
Prekės kodas
14580
Gamintojas
Beinomed
46Pirkdami prekę dovanų gausite +46 lojalumo taškai

Beiniomed Natur-Moor durpių pagalvėlė pilvui ir žarnynui, šildanti medicinos priemonė, N1

  • Beinio®med Natur-Moor pagalvėlė pilvui ir žarnynui – patentuotas medicininės paskirties 1-os klasės produktas. Jos natūralios skleidžiamos giluminio poveikio šilumos bei raminamų sudėtinių medžiagų dėka galimas švelnus gydomasis poveikis ir atpalaidavimas.
  • Durpės turi savybę ypač ilgai išsaugoti šilumą. Ilgai trunkanti šiluma geriau paskirsto giluminį poveikį organizmui ir efektyviau slopina skausmus, nei trumpalaikio poveikio šiluma. Dėl šios priežasties Natur-Moor durpių pagalvėlė pilvui ir žarnynui puikiausia priemonė tikslingai terapijai, siekiant sumažinti skrandžio ir žarnyno skausmus. 
  • Pagalvėlė sušildoma mikrobangų krosnelėje, orkaitėje ar karštame vandenyje.
    Beinio®med durpių pagalvėlės gydomąją šilumą skleidžia keletą valandų. Pagalvėles, atsižvelgiant į poreikius, galima naudoti ne tik šildomajam, bet ir vėsinamajam poveikiui.
  • Pridedama 10 šilumos terapijai skirtų servetėlių. Servetėles galima įsigyti atskirai.
  • Pagaminta Vokietijoje.

Beiniomed Natur-Moor durpių pagalvėlė pilvui ir žarnynui naudojimas

Šilumos terapija kmynų aliejaus pagalba.
Indikacijos: tinka gydant dirgliosios žarnos sindromą, pilvo pūtimą, skrandžio-žarnyno spazmus, virškinamojo trakto nusiskundimus.
Šilumos poveikis sustiprinamas eterinių aliejų pagalba. Servetėlės yra įmirkytos raminantį poveikį skleidžiančiu kmynų aliejumi. Aliejaus poveikis atsiskleidžia jį šildant, skatina kraujotaką, slopina spazmus bei atpalaiduoja skrandžio bei žarnyno sritį.

Šilumos terapija be kmynų aliejaus pagalbos.
Indikacijos: tinka gydant dirgliosios žarnos sindromą, pilvo pūtimą, skrandžio-žarnyno spazmus, virškinimo trakto nusiskundimus, menstruacijų skausmus.
Funkcijos: iki 40–43˚ pašildyta pagalvėlė uždedama ant pilvo ir palaikoma 30 minučių. Šilumos veikiama kraujotaka intensyvėja ir paskatina medžiagų apykaitą, šilumos dėka sumažinama įtampa ir pilvo skausmai.   

Beiniomed Natur-Moor durpių pagalvėlės gamintojas

Beinomed

Beiniomed Natur-Moor durpių pagalvėlė pilvui ir žarnynui, N1 vartojimas

1. Šilumos poveikis sustiprinamas eterinių aliejų pagalba. Servetėlės yra įmirkytos raminantį poveikį skleidžiančiu kmynų aliejumi. Aliejaus poveikis atsiskleidžia jį šildant, skatina kraujotaką, slopina spazmus bei atpalaiduoja skrandžio bei žarnyno sritį. 2. Iki 40–43˚ pašildyta pagalvėlė uždedama ant pilvo ir palaikoma 30 minučių. Šilumos veikiama kraujotaka intensyvėja ir paskatina medžiagų apykaitą, šilumos dėka sumažinama įtampa ir pilvo skausmai.

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.