asonor purskalas 30ml n1

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau
Nuo knarkimo

Asonor purškalas 30ml N1

Kategorija:
Prekės kodas
96642
Gamintojas
Tojaris projektai, UAB
21Pirkdami prekę dovanų gausite +21 lojalumo taškas

Medicininė priemonė nuo knarkimo Asonor

ASONOR-efektyvi medicininė priemonė nuo knarkimo. Atsikratykite knarkimo! Paprasta naudojant Asonor®. Asonor® nosies lašai veiksmingai lengvina simptomus. Tai paprasta, tačiau veiksminga priemonė, kuri pašalina su knarkimu susijusius nepatogumus. Asonor® yra lengvai naudojamas nosies purškalas, kuris sutepa ir suminkština minkštuosius audinius, lengvai įtempia gerklės raumenis, kad kvėpuoti būtų lengviau, todėl knarkimas sumažėja arba liaujasi. Asonor® turi specialiai sukurtą įpurškimo į nosį sistemą, kurios dėka tirpalas patenka ant užpakalinės gerklės sienelės.

Ar Asonor® nosies lašų poveikis veiksmingas?

Nepriklausomų vartotojų bandymo metu su vyrais, kurių amžius buvo nuo 35 iki 50 metų, ir jų partneriais buvo išbandyti 7 skirtingi produktai nuo knarkimo. Asonor® lengvai nugalėjo kaip geriausias produktas kainos ir veikimo atžvilgiu. Kopenhagoje ir Londone 6 mėnesius trukę klinikiniai tyrimai su 218 tiriamaisiais ir jų partneriais, įskaitant didelėse universitetinėse ligoninėse atliktus tyrimus, įrodė, kad šiuo metu Asonor® vertinamas kaip viena geriausių knarkimo gydymo priemonių pasaulyje.

Nosies lašų Asonor sudėtis

Asonor® sudėtis: Polisorbatas 80, glicerinas 85%, natrio chloridas, natrio edetatas, išgrynintas vanduo, kalio sorbatas 0,15%.

Nosies lašų Asonor vartojimas

Neutralizuoja knarkimą ir drėkina sausą nosies ir gerklės gleivinę. Dozavimas: 4-6 įpurškimai į kiekvieną nosies angą prieš einant miegoti. Turėtumėte pajusti tirpalą gerklėje.
Pašalinis poveikis: neturi pašalinio poveikio. Tinkamas ilgalaikiam gydymui.

Nosies lašų Asonor papildoma informacija

Pakuotė - nosies lašai, 30 ml. Pakanka 1 mėnesį trunkančiam gydymui. Efektas įprastai pasiekiamas per dvi savaites. Norint išlaikyti reikiamą efektą priemonę ASONOR rekomenduojama vartoti pastoviai kiekvieną naktį.

ASONOR yra ne vaistas ir neskirtas obstrukcinės miegos apnėjos gydymui. Asmenys, turintys miego apnėjos simptomus turėtų pasitarti su gydytoju.

Asonor purškalas 30ml N1 vartojimas

Dozavimas: 4-6 įpurškimai į kiekvieną nosies angą prieš einant miegoti. Turėtumėte pajusti tirpalą gerklėje. Pašalinis poveikis: neturi pašalinio poveikio. Tinkamas ilgalaikiam gydymui

Atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė apie mūsų platinamus produktus.
Būsime labai dėkingi už Jūsų paliktus komentarus.

Rašyti atsiliepimą

Panašios prekės
vitaminai, maisto papildai

Daugiau

Populiariausios prekės,
vaistai, vitaminai, kosmetika, arbatos ir kt.

Daugiau

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.