Apie mus Prekių kategorijos

UAB "Šalčininkų vaistinė"

UAB

Pirmoji vaistinė Šalčininkų mieste buvo įkurta 1974 m. UAB "Šalčininkų vaistinė" tai vienintelė gamybinė vaistinė Šalčininkų mieste. Mūsų vaistinėje yra gaminami įvairūs užsakymai pagal individualius gydytojų išrašytus receptus bei atsižvelgiat į žmonių nusiskundimus. Vaistinėje yra platus asortimentas medicininių paskirties produktų, maisto papildų, asmens higienos ir kitų prekių.

Mūsų misija - teikti gyventojams patikimas, kompetentingas konsultacijas ir padėti jiems pasirinkti bei įsigyti savigydai vaistus ir medicininės paskirties produktus, atsižvelgiant į individualius poreikius ir sveikatos būklę.

Siekiame, kad mūsų vaistinėje aptarnavimas išliktų šiltas ir paslaugus, kad kiekvienas pirkėjas būtų išklausytas, profesionaliai aptarnautas, jam būtų suteikta reikalingiausia paslauga.

Mes skatiname saikingą medicininės paskirties produktų vartojimą, nelengvindami jų prieinamumo ir įperkamumo, nedalyvaudami varžybose, nesivaikydami pelno perdėta reklama, akcijomis, išpardavimais, primygtiniu vaistų ir maisto papildų siūlymu.

Daugiau informacijos apie vaistinę adresu: http://www.salcininkuvaistine.lt/