2022-01-01 – 2022-03-12

ŽIEMOS PREKĖMS IKI -40%

Žiemą tikrai nebūtina slėptis namuose, verčiau pasidžiaugti žiemos grožiu bei pramogomis kartu su šeima ar draugais. Tinkamai pasiruošę peršalimų ir susirgimų galime išvengti.

Žiemos prekėms akcija iki -40%

Kad ištverti žiemos speigus ir būtų lengviau išsisukti nuo taip įkyriai kimbančios slogos, gripo ar net COVID-19, „MANO vaistinė“ atrinko šaltajam sezonui svarbių priemonių ir skelbia joms nuolaidas net iki -40%! Asortimente rasite ne tik įvairių vaistų, skirtų jau susirgusiems, bet ir vitaminų bei maisto papildų, kurie gali užkirsti kelią peršalimui. Pasirūpinkime savo sveikata, gera savijauta ir gera nuotaika!

Peršalimo prekėms iki -40%  Vaistažolėms ir arbatoms iki -40%

Nuolaidos bei kiti pasiūlymai galioja perkant internetu www.manovaistine.lt, prekėms, pažymėtoms akciniais ženklais, pagal administracijos patvirtintą sąrašą. „MANO vaistinė“ pasilieka teisę bet kada keisti akcijos sąlygas. Laikui einant, kai kurių prekių nuolaidos gali didėti arba mažėti. Prekių skaičius ribotas.

 

Rodomos prekės nuo 1 iki 30, iš viso prekių 240 vnt.

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.