2022-08-01 – 2022-08-31

MENOPACE CALCIUM nemokamai

Užsisakykite žaliu dovanėlės ženklu pažymėtus maisto papildus MENOPACE ir jums į krepšėlį kartu įdėsime dovaną – kaulams, širdžiai, hormonų sistemai, odai ir kolageno susidarymui subalansuotus mausto papildus MENOPACE Calcium (60 tablečių), už kuriuos mokėti nereikės. Puiki proga!

Dėmesio! Dovanėlę į jūsų krepšelį įdėsime automatiškai, kai tik pasirinksite dovaną siūlančią prekę. Jei dovanėlės jums nereikia, galite jos atsisakyti: krepšelyje prie dovanos paspauskite kryžiuką ir ji dings iš krepšelio.

Atsiskaitant, jūsų pirkinių krepšeliui pritaikysime nuolaidą, lygią šios dovanos kainai. Čia siūlomos dovanėlės, nuolaidos bei kiti pasiūlymai galioja perkant internetinėje „MANO vaistinėje“, prekėms, pažymėtoms akciniais ženklais, pagal administracijos paruoštą sąrašą. „MANO vaistinė“ pasilieka teisę bet kada keisti akcijos sąlygas. Prekių skaičius ribotas. 

Rodomos prekės nuo 1 iki 3, iš viso prekių 3 vnt.

Svetainėje naudojami slapukai sklandžiam jos veikimui, naršymo patirties gerinimui, rinkodarai. Daugiau apie naudojamus slapukus ir kaip jų atsisakyti - privatumo politikoje.