prisijunk prie mūsų facebook Apie mus Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!
x

Užsiregistravę gaukite geriausius pasiūlymus!

Užsiregistravę Mano vaistinėje ir užsisakę naujienlaiškį, gausite 33 lojalumo taškus, kuriais galima padengti dalį produktų vertės.

Rodyti daugiau
x

Nemokamas pristatymas, perkant už € 20

Perkant už 20 eurų ir daugiau, pristatysime užsakymą į Jūsų namus – nemokamai!

Rodyti daugiau
Paieškos pavyzdys: Ibuprofen
detalioji paieška

Vitaminas ar mineralinė medžiaga

Pikovit sirupas, 150 ml

Gamintojas
KRKA
Vaisto grupė
Nereceptinis
Kaina: 4,04
Klauskite Įdėti į patinkančias Pranešti, kai kaina nukris?
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Klauskite“, kad pasiteirautumėte apie produktą ir mes su malonumu Jums atsakysime, kada jis vėl bus prekyboje.
Pristatymo terminai ir kt.

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

Pikovit vitaminų sirupas, 150 ml

Vitaminas A, cholekalciferolis, askorbo rūgštis, tiamino hidrochloridas, riboflavino natrio fosfatas, piridoksino hidrochloridas, cianokobalaminas, nikotinamidas, dekspantenolis.

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.

 • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 • Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
 • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jisšiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
 • Jeigu per 2 savaites Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 1. Kas yra Pikovit ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant Pikovit
 3. Kaip vartoti Pikovit
 4. Galimas šalutinis poveikis
 5. Kaip laikyti Pikovit
 6. Pakuotės turinys ir kitainformacija

1. Kas yra Pikovit ir kam jis vartojamas

Pikovit sudėtyje yra 9 svarbiausi vitaminai, padedantys reguliuoti daugelį organizme vykstančių biocheminių procesų. B grupės vitaminai (B1, B2, B6, pantoteno rūgštis ir nikotinamidas) dalyvauja angliavandenių, riebalų ir baltymų apykaitoje bei yra būtini nervų sistemos veiklai. Vitaminas A būtinas epitelinių ląstelių vystymuisi ir regos pigmento sintezei. Vitaminas D reguliuoja kalcio panaudojimą bei sudaro sąlygas tinkamai kaulų ir dantų mineralizacijai. Vitaminas C skatina geležies absorbciją ir dalyvauja daugelyje organizme vykstančių oksidacijos ir redukcijos reakcijų.

Pikovit rekomenduojama duoti vaikams, jeigu padidėja organizmo vitaminų poreikis arba jei šių medžiagų trūksta maiste. Pikovit sirupo rekomenduojama vartoti visų pirma vaikams, kuriems yra:

 • apetito stoka;.
 • pervargimas;
 • sulėtėjęs augimas.
 • taikomas gydymas antibiotikais.

Jeigu per 2 savaites Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

2. Kas žinotina prieš vartojant Pikovit vitaminus

Pikovit vartoti draudžiama:

 • jeigu yra alergija veikliajai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai(jos išvardytos 6 skyriuje);
 • jeigu yra vitamino A ir/arba vitamino D hipervitaminozė;
 • jeigu nepakankama inkstų veikla.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Pikovit. Pacientams, sergantiems cukriniu diabetu, Pikovit vartoti nerekomenduojama, kadangi 5 ml sirupo (1 matavimo šaukšte) yra apie 3 g sacharozės. Vadinasi, paros dozėje (10 – 20 ml) yra apie 6 – 12 g sacharozės.

Prieš pradedant kartu vartoti kitokių vitaminų arba vitaminų su mineralais preparatų, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Jaunesniems kaip 1 metų vaikams Pikovit galima gerti tik gydytojo leidimu ir tik prižiūrint medikui.

Kiti vaistai ir Pikovit sirupas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Duomenų apie įtaką kitų vaistų poveikiui nėra.

Pikovit vartojimas su maistu ir gėrimais
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumas bei žindymo laikotarpis
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėščioms bei krūtimi maitinančioms moterims vitaminų ir mineralų galima vartoti tik gydytojo ar vaistininko leidimu. Pikovit sudėtyje esančios vitaminų dozės pritaikytos vaikams.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Duomenų, kad šis vaistas veiktų gebėjimą vairuoti ir valdyti mechanizmus, nėra.

Pikovit sudėtyje yra sacharozės, gliukozės ir Ponso 4R raudonojo (E124.)

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kai kurių angliavandenių, prieš pradėdami vartoti šį vaistą pasitarkite su gydytoju. Gali kenkti dantims.

Ponso 4R raudonasis (E124) gali sukelti alerginę reakciją.

3. Kaip vartoti Pikovit vitaminų sirupą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas ar vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
1-3 metų vaikams 2 kartus per parą reikia gerti po vieną matavimo šaukštą (5 ml) sirupo.
4-6 metų vaikams 3 kartus per parą reikia gerti po vieną matavimo šaukštą (5 ml) sirupo.
7-14 metų vaikams 3 arba daugiausia 4 kartus per parą reikia gerti po vieną matavimo šaukštą (5 ml) sirupo.

Sirupą reikia gerti po valgio matavimo šaukštu arba sumaišius su arbata, sultimis ar vaisių tyrele. Jeigu manote, kad Pikovit veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Ką daryti pavartojus per didelę Pikovit dozę?
Jei išgėrėte per daug Pikovit, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Pikovit vartojant rekomenduojamomis dozėmis, intoksikacijos pasireikšti neturėtų. Nors ilgai vartojant labai didelę dozę gali atsirasti vitamino A bei vitamino D hipervitaminozė, vis dėlto, vartojant Pikovit , perdozavimo pavojus minimalus.

Pamiršus pavartoti Pikovit
Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Jeigu turite klausimų dėl šio vaisto vartojimo kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. Galimas šalutinis Pikovit vitaminų sirupo poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Rekomenduojamomis dozėmis vartojamos Pikovit šalutinį poveikį sukelia labai retai. Galima padidėjusio jautrumo reakcija į sudėtines vaisto medžiagas. Tokiu atveju būtina nutraukti vaisto vartojimą bei pasitarti su gydytoju.

Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu , taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu .

5. Kaip laikyti Pikovit sirupas

Šį vaistą Pikovit laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Ant dėžutės po „Tinka iki“ ir buteliuko po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Pastebėjus matomų gedimo požymių Pikovit vartoti negalima. Pirmą kartą atidarius buteliuką, tinkamumo laikas - 2 mėn. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Buteliuką laikyti išorinėje dėžutėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo šviesos. Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šis priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

Pikovit sudėtis
Veikliosios Pikovit medžiagos yravitaminas A, cholekalciferolis, askorbo rūgštis, tiamino hidrochloridas, riboflavino natrio fosfatas, piridoksino hidrochloridas, cianokobalaminas, nikotinamidas, dekspantenolis.

5 ml Pikovit sirupo (viename matavimo šaukšte) yra:

Vitamino A (retinolio palmitato pavidalu) 900 TV

Cholekalciferolio (vitaminas D3)   100 TV

Askorbo rūgšties (vitaminas C) 50 mg

Tiamino hidrochlorido (vitaminas B1) 1 mg

Riboflavino natrio fosfato (vitaminas B2) 1 mg

Piridoksino hidrochlorido (vitaminas B6) 0,6 mg

Cianokobalamino (vitaminas B12) 1 mikrogramai

Nikotinamido  5 mg

Dekspantenolio 2 mg

Pagalbinės medžiagos yra agaras, tragakantas , sacharozė, skystoji gliukozė, apelsinų skonio medžiaga, apelsinų vaisių koncentratas, greipfrutų koncentratas, polisorbatas 80, bevandenė citrinų rūgštis , Ponso 4R raudonasis (E124), natrio benzoatas (E211), išgrynintas vanduo.

Pikovit išvaizda ir kiekis pakuotėje
Pikovit sirupas yra oranžinės spalvos, malonaus kvapo klampus skystis. Kartono dėžutėje yra buteliukas (jame yra 150 ml sirupo) ir 5 ml matavimo šaukštas.

Pikovit registruotojas bei gamintojas

KRKA, d.d., Novo mesto
Šmarješka cesta 6
8501 Novo mesto
Slovėnija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į registruotojo atstovą.
UAB KRKA Lietuva
Senasis Ukmergės kelias 4,
Vilniaus raj., Užubalių k.
LT - 14013
Tel. + 370 5 236 27 40

Pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-06-10

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje.

Pikovit sirupas, 150 ml vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas ar vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
1-3 metų vaikams 2 kartus per parą reikia gerti po vieną matavimo šaukštą (5 ml) sirupo.
4-6 metų vaikams 3 kartus per parą reikia gerti po vieną matavimo šaukštą (5 ml) sirupo.
7-14 metų vaikams 3 arba daugiausia 4 kartus per parą reikia gerti po vieną matavimo šaukštą (5 ml) sirupo.

Sirupą reikia gerti po valgio matavimo šaukštu arba sumaišius su arbata, sultimis ar vaisių tyrele. Jeigu manote, kad Pikovit veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Ką daryti pavartojus per didelę Pikovit dozę?
Jei išgėrėte per daug Pikovit, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Pikovit vartojant rekomenduojamomis dozėmis, intoksikacijos pasireikšti neturėtų. Nors ilgai vartojant labai didelę dozę gali atsirasti vitamino A bei vitamino D hipervitaminozė, vis dėlto, vartojant Pikovit , perdozavimo pavojus minimalus.

Jūsų atsiliepimai apie "Pikovit sirupas, 150 ml" produktą

Vitaminai ir mineralinės medžiagos

28 grįžti atgal
pikovit sirupas

Pikovit sirupas, 150 ml

Vitaminas ar mineralinė medžiaga

Kaina: 4,04
Atsiprašome, bet prekės šiuo metu neturime. Prašome paspausti „Klauskite“, kad pasiteirautumėte apie produktą ir mes su malonumu Jums atsakysime, kada jis vėl bus prekyboje.
Pristatymo terminai ir kt.

Nemokamas pristatymas perkant už €20 ir daugiau

Naudojimosi taisyklės

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Elektroninėje vaistinėje nurodytos akcijos ir nuolaidos taikomos perkant internetu

atgal Informacinis lapelis
Pikovit sirupas, 150 ml

Pikovit vitaminų sirupas, 150 ml

Vitaminas A, cholekalciferolis, askorbo rūgštis, tiamino hidrochloridas, riboflavino natrio fosfatas, piridoksino hidrochloridas, cianokobalaminas, nikotinamidas, dekspantenolis.

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti šį vaistą, nes jame pateikiama Jums svarbi informacija. Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas.

 • Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
 • Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką.
 • Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis (net jeigu jisšiame lapelyje nenurodytas), kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Žr. 4 skyrių.
 • Jeigu per 2 savaites Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

Apie ką rašoma šiame lapelyje?

 1. Kas yra Pikovit ir kam jis vartojamas
 2. Kas žinotina prieš vartojant Pikovit
 3. Kaip vartoti Pikovit
 4. Galimas šalutinis poveikis
 5. Kaip laikyti Pikovit
 6. Pakuotės turinys ir kitainformacija

1. Kas yra Pikovit ir kam jis vartojamas

Pikovit sudėtyje yra 9 svarbiausi vitaminai, padedantys reguliuoti daugelį organizme vykstančių biocheminių procesų. B grupės vitaminai (B1, B2, B6, pantoteno rūgštis ir nikotinamidas) dalyvauja angliavandenių, riebalų ir baltymų apykaitoje bei yra būtini nervų sistemos veiklai. Vitaminas A būtinas epitelinių ląstelių vystymuisi ir regos pigmento sintezei. Vitaminas D reguliuoja kalcio panaudojimą bei sudaro sąlygas tinkamai kaulų ir dantų mineralizacijai. Vitaminas C skatina geležies absorbciją ir dalyvauja daugelyje organizme vykstančių oksidacijos ir redukcijos reakcijų.

Pikovit rekomenduojama duoti vaikams, jeigu padidėja organizmo vitaminų poreikis arba jei šių medžiagų trūksta maiste. Pikovit sirupo rekomenduojama vartoti visų pirma vaikams, kuriems yra:

 • apetito stoka;.
 • pervargimas;
 • sulėtėjęs augimas.
 • taikomas gydymas antibiotikais.

Jeigu per 2 savaites Jūsų savijauta nepagerėjo arba net pablogėjo, kreipkitės į gydytoją.

2. Kas žinotina prieš vartojant Pikovit vitaminus

Pikovit vartoti draudžiama:

 • jeigu yra alergija veikliajai arba bet kuriai pagalbinei šio vaisto medžiagai(jos išvardytos 6 skyriuje);
 • jeigu yra vitamino A ir/arba vitamino D hipervitaminozė;
 • jeigu nepakankama inkstų veikla.

Įspėjimai ir atsargumo priemonės
Pasitarkite su gydytoju arba vaistininku, prieš pradėdami vartoti Pikovit. Pacientams, sergantiems cukriniu diabetu, Pikovit vartoti nerekomenduojama, kadangi 5 ml sirupo (1 matavimo šaukšte) yra apie 3 g sacharozės. Vadinasi, paros dozėje (10 – 20 ml) yra apie 6 – 12 g sacharozės.

Prieš pradedant kartu vartoti kitokių vitaminų arba vitaminų su mineralais preparatų, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Jaunesniems kaip 1 metų vaikams Pikovit galima gerti tik gydytojo leidimu ir tik prižiūrint medikui.

Kiti vaistai ir Pikovit sirupas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Duomenų apie įtaką kitų vaistų poveikiui nėra.

Pikovit vartojimas su maistu ir gėrimais
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumas bei žindymo laikotarpis
Jeigu esate nėščia, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia, arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėščioms bei krūtimi maitinančioms moterims vitaminų ir mineralų galima vartoti tik gydytojo ar vaistininko leidimu. Pikovit sudėtyje esančios vitaminų dozės pritaikytos vaikams.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Duomenų, kad šis vaistas veiktų gebėjimą vairuoti ir valdyti mechanizmus, nėra.

Pikovit sudėtyje yra sacharozės, gliukozės ir Ponso 4R raudonojo (E124.)

Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kai kurių angliavandenių, prieš pradėdami vartoti šį vaistą pasitarkite su gydytoju. Gali kenkti dantims.

Ponso 4R raudonasis (E124) gali sukelti alerginę reakciją.

3. Kaip vartoti Pikovit vitaminų sirupą

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas ar vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
1-3 metų vaikams 2 kartus per parą reikia gerti po vieną matavimo šaukštą (5 ml) sirupo.
4-6 metų vaikams 3 kartus per parą reikia gerti po vieną matavimo šaukštą (5 ml) sirupo.
7-14 metų vaikams 3 arba daugiausia 4 kartus per parą reikia gerti po vieną matavimo šaukštą (5 ml) sirupo.

Sirupą reikia gerti po valgio matavimo šaukštu arba sumaišius su arbata, sultimis ar vaisių tyrele. Jeigu manote, kad Pikovit veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Ką daryti pavartojus per didelę Pikovit dozę?
Jei išgėrėte per daug Pikovit, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Pikovit vartojant rekomenduojamomis dozėmis, intoksikacijos pasireikšti neturėtų. Nors ilgai vartojant labai didelę dozę gali atsirasti vitamino A bei vitamino D hipervitaminozė, vis dėlto, vartojant Pikovit , perdozavimo pavojus minimalus.

Pamiršus pavartoti Pikovit
Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

Jeigu turite klausimų dėl šio vaisto vartojimo kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. Galimas šalutinis Pikovit vitaminų sirupo poveikis

Šis vaistas, kaip ir visi kiti, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Rekomenduojamomis dozėmis vartojamos Pikovit šalutinį poveikį sukelia labai retai. Galima padidėjusio jautrumo reakcija į sudėtines vaisto medžiagas. Tokiu atveju būtina nutraukti vaisto vartojimą bei pasitarti su gydytoju.

Pranešimas apie šalutinį poveikį
Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, įskaitant šiame lapelyje nenurodytą, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie šalutinį poveikį taip pat galite pranešti Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nemokamu telefonu 8 800 73568 arba užpildyti interneto svetainėje esančią formą ir pateikti ją Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos vienu iš šių būdų: raštu (adresu Žirmūnų g. 139A, LT-09120 Vilnius), nemokamu fakso numeriu 8 800 20131, el. paštu , taip pat per Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainę (adresu .

5. Kaip laikyti Pikovit sirupas

Šį vaistą Pikovit laikykite vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Ant dėžutės po „Tinka iki“ ir buteliuko po „EXP“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, šio vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Pastebėjus matomų gedimo požymių Pikovit vartoti negalima. Pirmą kartą atidarius buteliuką, tinkamumo laikas - 2 mėn. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Buteliuką laikyti išorinėje dėžutėje, kad vaistas būtų apsaugotas nuo šviesos. Vaistų negalima išmesti į kanalizaciją arba su buitinėmis atliekomis. Kaip išmesti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šis priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. Pakuotės turinys ir kita informacija

Pikovit sudėtis
Veikliosios Pikovit medžiagos yravitaminas A, cholekalciferolis, askorbo rūgštis, tiamino hidrochloridas, riboflavino natrio fosfatas, piridoksino hidrochloridas, cianokobalaminas, nikotinamidas, dekspantenolis.

5 ml Pikovit sirupo (viename matavimo šaukšte) yra:

Vitamino A (retinolio palmitato pavidalu) 900 TV

Cholekalciferolio (vitaminas D3)   100 TV

Askorbo rūgšties (vitaminas C) 50 mg

Tiamino hidrochlorido (vitaminas B1) 1 mg

Riboflavino natrio fosfato (vitaminas B2) 1 mg

Piridoksino hidrochlorido (vitaminas B6) 0,6 mg

Cianokobalamino (vitaminas B12) 1 mikrogramai

Nikotinamido  5 mg

Dekspantenolio 2 mg

Pagalbinės medžiagos yra agaras, tragakantas , sacharozė, skystoji gliukozė, apelsinų skonio medžiaga, apelsinų vaisių koncentratas, greipfrutų koncentratas, polisorbatas 80, bevandenė citrinų rūgštis , Ponso 4R raudonasis (E124), natrio benzoatas (E211), išgrynintas vanduo.

Pikovit išvaizda ir kiekis pakuotėje
Pikovit sirupas yra oranžinės spalvos, malonaus kvapo klampus skystis. Kartono dėžutėje yra buteliukas (jame yra 150 ml sirupo) ir 5 ml matavimo šaukštas.

Pikovit registruotojas bei gamintojas

KRKA, d.d., Novo mesto
Šmarješka cesta 6
8501 Novo mesto
Slovėnija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į registruotojo atstovą.
UAB KRKA Lietuva
Senasis Ukmergės kelias 4,
Vilniaus raj., Užubalių k.
LT - 14013
Tel. + 370 5 236 27 40

Pakuotės lapelis paskutinį kartą peržiūrėtas 2016-06-10

Išsami informacija apie šį vaistą pateikiama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje.

atgal Vartojimas
Pikovit sirupas, 150 ml

Pikovit sirupas, 150 ml vartojimas

Visada vartokite šį vaistą tiksliai kaip aprašyta šiame lapelyje arba kaip nurodė gydytojas ar vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
1-3 metų vaikams 2 kartus per parą reikia gerti po vieną matavimo šaukštą (5 ml) sirupo.
4-6 metų vaikams 3 kartus per parą reikia gerti po vieną matavimo šaukštą (5 ml) sirupo.
7-14 metų vaikams 3 arba daugiausia 4 kartus per parą reikia gerti po vieną matavimo šaukštą (5 ml) sirupo.

Sirupą reikia gerti po valgio matavimo šaukštu arba sumaišius su arbata, sultimis ar vaisių tyrele. Jeigu manote, kad Pikovit veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Ką daryti pavartojus per didelę Pikovit dozę?
Jei išgėrėte per daug Pikovit, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Pikovit vartojant rekomenduojamomis dozėmis, intoksikacijos pasireikšti neturėtų. Nors ilgai vartojant labai didelę dozę gali atsirasti vitamino A bei vitamino D hipervitaminozė, vis dėlto, vartojant Pikovit , perdozavimo pavojus minimalus.

atgal Atsiliepimai
Pikovit sirupas, 150 ml
Rašyti atsiliepimą
Gal ieškote...?
Dalyvauk žaidime ir laimėk € 30 KAS SAVAITĘ!