Kvėpavimo takams skirti vaistai Daugiau...
Kvėpavimo takams skirti vaistai. Žinomų gamintojų kruopščiai atrinktų vaistiniai preparatai. Patikimos veikliosios medžiagos, platus vaistų pasirinkimas, patogus ir greitas apsipirkimas ir prekių pristatymas visoje Lietuvoje. Pasirūpinkite savo ir savo artimųjų gera savijauta – kasdien jauskitės puikiai! „MANO vaistinė“ – tai patikimų partnerių tinklas ir kokybiškos farmacinės paslaugos. Didelis kvėpavimo takams skirtų vaistų pasirinkimas, prieinama kaina ir greitas pristatymas – kaip tik Jums!
Vaistai kvėpavimo takams
Vaistai kvėpavimo takams vartojami esant įvairiomis infekcinėmis arba alerginėmis viršutinių kvėpavimo takų ligoms. Įvairių pavidalų (tirpalo, geriamųjų lašų, purškalų, tablečių) vaistai gali būti vartojami siekiant sumažinti nosies gleivinės paburkimą, kenčiantiems nuo sauso ir dirginančio kosulio, taip pat esant ūmiam bronchitui, tonzilių uždegimui ir pan. „MANO vaistinėje“ rasite platų vaistų pasirinkimą tiek suaugusiems, tiek vaikams. Kai kuriais atvejais, gali būti skiriami ir antibiotikai kvėpavimo takams, tačiau atminkite, kad pastaruosius turi skirti tik gydytojas. Vaistai kvėpavimo takams turi būti vartojami taip, kaip nurodyta informaciniame lapelyje. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti sveikatai.
Kvėpavimo takai – kaip jais pasirūpinti?
Kvėpavimo takai yra sudėtinga sistema, kuria reikia deramai pasirūpinti. Pirmiausia derėtų vengti rūkymo. Seniai žinoma, kad rūkymas yra pagrindinė plaučių vėžio priežastis. Cigarečių dūmai gali susiaurinti oro kanalus ir apsunkinti kvėpavimą, taip pat cigarečių dūmai ardo plaučius sudarantį audinį ir gali sukelti pokyčius, kurie lemia vėžio atsiradimą. Atminkite, kad nepriklausomai nuo jūsų amžiaus, fizinis aktyvumas labai svarbus gerai plaučių būklei. Be to, rekomenduojama laikytis higienos taisyklių: reguliariai plauti rankas, vengti kontakto su sergančiais viršutiniais kvėpavimo takais. Verta reguliariai atlikti ir kvėpavimo pratimus.
Kaip galite padėti plaučiams, jei sirgote Covid-19?
Nepriklausomai nuo COVID-19 infekcijos sunkumo lygio, daugelis žmonių ieško būdų, kaip sumažinti plaučių pažeidimo, kuris pasireiškia tokiais simptomais kaip dusulys, padarinius. Rekomenduojama tikrinti deguonies kiekį kraujyje su pulsoksimetru, kuris gali nusakyti, ar galima palengva grįžti prie įprasto fizinio aktyvumo. Normalus žmogaus kūno arterinio kraujo prisotinimas deguonimi (SpO2) yra 98%. Jei išmatuota deguonies prisotinimo vertė yra mažesnė nei 94%, laikoma, kad deguonies kiekis nėra pakankamas. Jeigu kūno arterinio kraujo prisotinimas yra pakankamas, galima pradėti nuo mažesnio intensyvumo pratimų, tokių kaip vaikščiojimas ar važiavimas dviračių, vėliau intensyvumą laipsniškai didinti. Siūloma atlikti kvėpavimo pratimus. Bet kuriuo atveju, turite pasitarti su gydytoju, nes kiekvienas atvejis yra individualus.
„Mano vaistinėje“ – vitaminai imunitetui, vitaminas C ir dar daug kitų gaminių!
Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.
Sužinokite daugiau:
Inhaliacija - kad kvėpavimas taptų gaivesnis
Teigiama, kad tinkamai atliekamos inhaliacijos slopina uždegimus ir ramina sudirgusią kvėpavimo takų gleivinę.
COVID-19 ar paprastas gripas?
Gripas ir COVID-19: kaip atskirti, ką daryti susirgus ir kaip apsisaugoti, kad tikimybė apsikrėsti būtų mažesnė?
Širdies puoselėjimas ir kvėpavimo takų sveikatos priežiūra
Gyvenant greitu tempu, lengva nepastebėti, kaip svarbu rūpintis savo sveikata.